Економіка

Власники елітних авто Вінниччини сплатили понад 1,5 млн грн транспортного податку

31 березня 2020, 12:01

За два місяці 2020 року вінницькі власники елітних автомобілів сплатили до місцевого бюджету 1 мільйон 534 тисячі гривень транспортного податку. За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олега Мартинюка значена сума на 332,1 тисячі гривень або на 27,6 відсотків більша від запланованого.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області.

Разом із тим, порівняно з відповідним періодом минулого року, сума сплаченого податку зросла на 19,4 тисячі гривень або на 1,3 відсоток.

Транспортний податок 100-відсотково зараховується до місцевих бюджетів. Згідно з законодавством України транспортним податком оподатковуються легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких перевищує 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року. Ставка транспортного податку – 25 тисяч гривень на рік за одне таке авто.

Серед престижних марок авто, за які найчастіше фізичні особи – мешканці Вінниччини сплачували транспортний податок, Mercedes-Benz, Audi та Land Rover, Range Rover.

Нагадаємо, що 17 мільйонерів з Вінниччини задекларували свої статки протягом двох місяців.

Вінниця.info

Теги: податок податкова транспорт 
Матеріали по темі