Культура

Влітку на території музею-садиби Пирогова у Вінниці знову лунатимуть грандіозні концерти: Білик, Пивоваров, ТіК, 5'NIZZA

7 лютого 2022, 16:05

Літом у Вінниці відкривається новий концертний сезон на PIROGOV SKY - локація просто неба на території музею-садиби Пирогова. Заплановано більше 20 концертів, які розпочнуться в червні. Виступлять Артем Пивоваров, Ірина Білик, гурти KALUSH, ТіК, 5'NIZZA / Пятница, Dakh Daughters, «Один в каное», LATEXFAUNA, лунатимуть найкращі хіти СКРЯБІНА та джазових виконавців.

Окрім окремих квитків на кожну подію, цього року організатори зробили абонементи. Вхідний квиток на всі концерти (без місця в партері) зараз можна придбати за 2800 грн. Абонемент на відвідування концертів з місцем в партері – 5600 грн з людини.

Для купівлі квитків можна використати «тисячу за вакцинацію». Коштами «єПідтримка» можна доплатити за абонемент. При купівлі варто написати організаторам «Вінниця концерт», чи звернутись за телефоном 098 101 0063, щоб вартість абонементу, яка перевищує тисячу гривень «розбили» на два чеки.

Абонемент у PIROGOV SKY – 2022:

  • надає право відвідувати всі концерти сезону 2022 у PIROGOV SKY;
  • абонемент розрахований на 1 людину;
  • «вхідний квиток» - надає право відвідувати всі концерти сезону 2022 для 1 людини (без надання місця в партері);
  • «партер» - надає право відвідувати всі концерти сезону 2022 для 1 людини (закріплене сидяче місце в партері перед сценою).

Якщо у якийсь день через інші плани ви не матимете змоги відвідати концерт, своїм абонементом зможете поділитись з рідними чи друзями, щоб у цей день вони пішли замість вас.

Також за кошти «єПідтримка» можна заплатити за відвідування будь якого концерту, який Ви оберете.

Як проходили концерти влітку 2021 року PIROGOV SKY – у фоторепортажі.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: концерти музей Пирогова PIROGOV SKY 
Матеріали по темі