Культура

Влітку «Подільський Версаль» на кілька днів стане центром оперного мистецтва

7 квітня 2017, 11:41

В рамках відзначення 140-річчя від дня народження видатного композитора, хорового диригента, педагога і громадського діяча Миколи Леонтовича 3 – 4 червня в Тульчині проведуть міжнародний фестиваль «Операфест Тульчин».

Відповідне розпорядження 30 березня підписав голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Як розповів Вінниця.info начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, фестиваль проводитимуть на території історичної пам’ятки - палацу графа Потоцького, який в народі називають «Подільським версалем».

«Очікуємо велику кількість гостей та учасників. Біля Палацу Потоцького встановимо сцену, плануємо розмістити стільці для глядачів. Назвати виконавців, які виступатимуть, не можу, але відомо, що запросили оперних солістів, які виступають на сценах Європи. Також буде делегація італійців з цікавою оперою.

Вечорами виступатимуть Львівський симфонічний оркестр та Вінницький камерний оркестр, які виконуватимуть композиції Леонтовича.

Буде дуже цікаво. Сподіваємось, що погода буде гарною, адже фестиваль проводитиметься на відкритій території», - говорить С. Городинський.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина леонтович 
Матеріали по темі