Суспільство

Vodafone відкрив фірмовий салон у Вінниці

27 лютого 2017, 11:20

 25 лютого у Вінниці на проспекті Коцюбинського, 28 відкрився фірмовий салон Vodafone.

На відкритті салону панувала справжня святкова атмосфера: запальна музика, цікаві конкурси, захоплюючі вікторини, повітряні кульки та безліч подарунків.

Вінницький магазин схожий на інші магазини Vodafone в Україні та у всьому світі. І не тільки оригінальним оформленням та високим рівнем сервісу, але й роботою за глобальними стандартам обслуговування Vodafone. А це, в першу чергу - орієнтація на клієнта, який завжди має бути задоволеним. Бездоганна якість фірмових магазинів, їх внутрішнє наповнення та розташування в центральній частині міста і створюють комфорт та зручність для відвідувачів.

У магазині можна придбати не тільки послуги зв'язку, а й мобільні гаджети. Кожен бажаючий може детально ознайомитися з функціями вподобаного телефону або планшета, тестувати їх без обмежень. Серед ТОП-10 флагманських пристроїв, представлених в нових фірмових салонах, є і смартфони Vodafone. У цих смартфонах вже встановлені найпопулярніші послуги оператора: Vodafone TV для перегляду телеканалів, Vodafone Books - для читання електронних книг, Vodafone Music - для насолодження улюбленою музикою.

Відсутність бар'єрів між клієнтом і консультантом, просте й зрозуміле зонування інтер'єру, відкритість і компетентність експертів магазину роблять його дружнім та комфортним для відвідувачів.

В салоні для малечі спеціально обладнаний дитячий куточок, аби вони не нудьгували, поки дорослі вирішують питання мобільного зв'язку. Вже у день відкриття маленькі вінничани мали змогу побавитися у дитячому куточку і оцінити його оригінальність.

Цікаво, що всі меблі та аксесуари у всіх салонах Vodafone виготовлені українськими виробниками.

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: магазин відкриття 
Матеріали по темі