Суспільство

Водій рейсового автобусу: «може, люди і бояться, але тихенько сидять, музику слухають»

9 січня 2017, 14:22

З 9 січня на Вінниччині поступово відновлюють рух рейсових автобусів. Ще вчора в області разом з сусідньою Хмельницькою обмежили рух сполучень. Сьогодні дозволили пересуватися міжнародним рейсам та декільком напрямкам по регіону.  

Вінниця.info вирушила перевірити ситуацію на Центральному автовокзалі Вінниці. Від  водіїв почути про ситуацію на дорогах. Та чи не бояться їхати пасажири у тривалі подорожі.

«Траси пробиті. Але, можна було б прогорнути ширше. Посипати, особливо на спусках. Там не прибрано. Є аварійні ситуації. Дорога бажає кращого, звичайно. Коли їдемо, може, люди і бояться. Але тихенько сидять, музику слухають», - зауважує водій автобусу «Вінниця-Соболівка» Петро Бондар.

Пасажири міжнародних рейсових автобусів  не поспішають здавати свої квитки. Разом з водіями у далекий шлях їдуть на свій страх та ризик.

 «Що робити, треба їхати. Квитків на потяг не було. Я  мені у Москву терміново потрібно. Зараз такий час. Звісно, боюся їхати. Така погода екстремальна. Але цим ситуацію не змінити», - говорить пасажир міжнародного рейсового автобусу «Вінниця-Москва» Олег Опанасенко.

Найбільше автотранспорту потрапляло у снігові замети у Бершадському, Козятинському, Калинівському , Теплицькому та Хмільникському районах.

Вінниця.info.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: автобуси Вінниччина рейси 
Матеріали по темі