Місто

Водоканал заявив, що сьогодні перерахував ТОВ «Енера Вінниця» 2 млн., а борг планує погасити до кінця місяця

22 жовтня 2019, 16:26

22 жовтня КП «Вінницяоблводоканал» відреагувало на заяви енергетиків про відключення підприємства від енергопостачання. Там зазначають, що сьогодні товариству «Енера Вінниця» вже перерахували 2 мільйони гривень, до кінця місяця обіцяють закрити питання боргів перед енергетичною компанією.

«Від початку цього року КП «Вінницяоблводоканал» погасило перед АТ «Вінницяобленерго» борг попереднього періоду у сумі 12 млн гривень. На даний момент борг попереднього періоду залишається у сумі 57 млн 345 тисяч гривень. Поточної заборгованості «Вінницяоблводоканал» перед «Вінницяобленерго» не має. За жовтень авансом КП «Вінницяоблводоканал» проплатив АТ «Вінницяобленерго» 411 тисяч 600 гривень.

Щодо товариства «Енера Вінниця» . Товариство наголошує на сумі боргу «Вінницяоблводоканалу» перед ним у сумі 6,5 млн гривень. Сьогодні «Вінницяоблводоканал» перерахувало в рахунок погашення боргу 2 млн гривень. Кошти будуть перераховані і завтра. На сьогодні борг «Вінницяоблводоканала» перед «Енерою» - 4 млн 284 тисячі гривень. До 24 жовтня підприємство «Вінницяоблводоканал» планує закрити питання боргу перед «Енера Вінниця» за надану електроенергію.

«Підприємство «Вінницяоблводоканал» надало «Вінницяобленерго» графік реструктуризації боргу з 2020 року. У графіку були вказані джерела погашення боргу. Але жодної відповіді від енергетиків на реалізацію цього графіку ми не отримали. Підкреслю - жодної відповіді. У графіку ,зокрема, було враховано, що у бюджет міста -2020 будуть закладені кошти на допомогу теплопостачальним організаціям, а ті, в свою чергу, отримавши допомогу, погасять свої борги перед водоканалом»,- повідомив директор підприємства «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський. За його словами, кошти, які міська і обласна влада виділила як допомогу водоканалу, отримали теплопостачальні організації Вінниці і погасили частину боргів перед «Вінницяоблводоканалом». Мова,зокрема, йде про загальну суму допомоги у 10 млн гривень від обласної та міської влади.

«Хочу сказати слова подяки і обласній ,і міській раді за виділену допомогу і за розуміння ситуації»,- наголосив Олександр Чернятинський. І додав, що в даний час тривають перемовини з метою уникнення ситуації з відключення об’єктів водопостачання від електроенергії», - йдеться в офіційній заяві «Вінницяоблводоканалу».

Нагадаємо, що завтра Вінниця знову може залишитися без води. Енергетики представили графік, за яким водоканалу пропонують погасити борги.

Вінниця.info

Теги: вода водоканал відключення води Енера Вінниця 
Матеріали по темі