Суспільство

Военные летчики немножко полетали вокруг Винницы

4 березня 2010, 12:33

Військові льотчики авіаційної транспортної бригади Повітряних Сил ЗС України, що дислокована на Вінниччині під час льотної зміни налітали близько 20 годин.

Про це сказано у повідомленні прес-служби міністерства Оборони України.

За повідомленням, льотна зміна проходила на аеродромі Гавришівка поблизу Вінниці.

7 екіпажів військово-транспортних літаків Ан-26 та вертольотів Мі-8 виконували польотні завдання вдень та вночі. Загалом військові льотчики налітали близько 20 годин.

«Складні метеоумови цього разу характеризувалися суцільною хмарністю. У польотах здебільшого брав участь керівний склад. А польотні завдання виконувалися з метою відновлення навичок пілотування екіпажами авіаційної бригади», - прокоментував старший інспектор-льотчик авіації Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Віктор Войтишен..

Як повідомили у Командуванні Повітряних Сил, для молодих пілотів льотні зміни на базі авіаційної бригади у Гавришівці поки що не проводять. Для цього потрібні не лише кошти, а й комплекс заходів з відновлення втрачених навичок пілотування.

У прес-службі нагадали, що у січні цього року в Чугуєві, поблизу Харкова, було проведено льотно-методичний збір, де молоді екіпажі мали нагоду тренуватися у повітрі. Однак, за словами фахівців, цього замало для повноцінної практичної роботи з військовими льотчиками.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі