Суспільство

Волейбол, гандбол, плавання і велоспорт: юних вінничан запрошують на безкоштовні заняття в спортивну школу №3

27 червня 2022, 17:46

У Вінницькій міській дитячо-юнацькій спортивній школі №3 займаються понад 450 спортсменів. У закладі проводять навчання з чотирьох видів спорту: волейбол, плавання, гандбол та велоспорт. Вінничан запрошують на заняття за адресою: Академіка Янгеля, 48. Відвідування безкоштовне.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«У Міській дитячо-юнацькій школі №3 створені всі умови для того аби виховувати з молодого покоління чемпіонів. Вихованців тренують виключно професіонали. За цей час школа може похвалитись великими спортивними досягненнями. До прикладу, вихованці відділу гандболу входять до складу збірної команди України. Також заклад виховав не одного Майстра спорту та кандидата у Майстри спорту України», - каже голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський.

«Ми запрошуємо до себе на безкоштовні заняття з волейболу, гандболу, плавання та велоспорту. Кожного дня 16 тренерів-викладачів докладають усіх зусиль аби виховати з молодого покоління чемпіонів. Ми запрошуємо до себе всіх бажаючих і будемо раді допомогти як опанувати новий вид спорту, так і вдосконалити уже набуті навички», – каже заступник директора Юлія Грималовська.

Набір у секції проводиться за такими віковими критеріями:

  • Волейбол – дівчата з 8 років;
  • Гандбол – хлопці та дівчата з 8 років;
  • Велоспорт – хлопці та дівчата з 10 років.

Зазначається, що набір дітей на секцію плавання тимчасово призупинений.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: спортивна школа Вінниця безкоштовні заняття 
Матеріали по темі