Політика

Володимир Гройсман: До Вільнюського саміту залишився ще тиждень. То ж ще є час

22 листопада 2013, 16:28

Мер Вінниці Володимир Гройсман вважає, що Україна ще не втратила шанс підписати угоду про Асоціацію з Європейським Союзом на саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28 листопада.

Про це йдеться у коментарі Гройсмана, розповсюдженого його прес-службою.

«До Вільнюського саміту залишився ще тиждень. То ж ще є час», - зазначив він.

Гройсман сподівається, що всі учасники цього процесу докладуть максимум зусиль, щоб ця історична угода все-таки була підписана.

«Я вболіваю за це, це моя особиста мрія, і думаю, що вона є мрією більшості вінничан», - каже він.

Мер Вінниці вважає, що шлях євроінтеграції є єдиними стратегічно правильний шлях для України і він невідворотній.

«Україна – це європейська держава: вона такою є, і впевнений, що буде. Вінниця обрала свій шлях розвитку саме як європейського міста, і ми не раз доводили, як європейські підходи і кращі європейські практики реально можуть слугувати людям. Тому я точно знаю, що мешканці нашого міста підтримують європейський вибір для України», - зазначає Гройсман, вважаючи, що переговорний процес щодо угоди про Асоціацію з ЄС ще не завершений.

Нагадаємо, 21 листопада уряд України вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС.

Ввечері 21 листопада на Майдані Незалежності в Києві зібралися люди, обурені рішенням уряду України припинити на невизначений термін процес підготовки до підписання угоди з Євросоюзом. Вінничани вчора ввечері також зібрались на Парижі щоб висловити своє невдоволення діяльністю Уряду.

Перед цим Верховна Рада провалила усі 6 законопроектів щодо лікування ув'язнених за кордоном що дозволило б екс-прем’єрові Юлії Тимошенко, виїхати на лікування до Європи.

Також нагадаємо, що сьогодні, 22 листопада о 18 годині вінничани вийдуть на площу Театральна, щоб виступити проти відмови уряду від підписання угоди про Асоціацію з ЄС.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі