Політика

Володимир Гройсман з дружиною Оленою у Вінниці обирали Президента. Фоторепортаж з дільниці

31 березня 2019, 14:23

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом з дружиною Оленою приїхали до рідного міста аби взяти участь у виборах Президента. Вони, вже традиційно, голосували на дільниці № 051513, що розташована на території 10-ї школи, по вулиці Андрія Первозваного у Вінниці.

Прем’єр спізнився, але, як і всі виборці, постояв у невеликій черзі, щоб отримати бюлетень. Вперед пропустив дружину, потім подав свої документи.

«Готова?», - запитує Володимир Гройсман в Олени, перед тим як виходити з кабінки для голосування. Вийшли одночасно, разом вкинули бюлетені до скриньки та пішли до преси прокоментувати свій вибір.

«Я радий мати можливість сьогодні, як завжди, проголосувати у Вінниці. Але я радий тому, що всі українці мають можливість спокійно голосувати, обирати Президента. Я віддав свій голос за кандидата, з яким я пов’язую успішне, гарне майбутнє нашої держави. Сьогодні дуже важливий день для українців. Я бажаю нам успіхів та процвітання і всього найкращого всім українцям».

Дорогою діти, які були з батьками на дільниці, підходили до посадовця робити фото. А жінки пліткували, що прем’єр дуже схуд і гарно виглядає.

Гройсман з дружиною Оленою на виборах у Вінниці

Гройсман з дружиною Оленою на виборах Президента у Вінниці

5ca0a4230ad30_original_w859_h569.jpg

Гройсман на виборах Президента у Вінниці з дружиною

Володимир Гройсман з дружиною голосував за Президента у Вінниці

Вiнниця.info

Теги: Гройсман Вінниця Олена 
Матеріали по темі