Влада

Володимир Зеленський у Вінниці приїхав у спорткомплекс «Здоров’я», який побудували доступним для всіх

29 вересня 2020, 16:58

У Вінниці закінчилась масштабна реконструкція комплексу, який об'єднає спортсменів різних видів спорту. Займатися в триповерховому приміщенні спортивного комплексу «Здоров’я», що во вул. Шепеля, зможуть люди з інвалідністю. Для них спеціально побудували ліфт, а зали облаштували без жодного порогу. Доступність кожному – за таким принципом реконструювали об’єкт. Він , увійшов в державну програму «Велике будівництво».

29 вересня відвідав оновлений спорткомплекс Президент України Володимир Зеленський.

Це триповерхове приміщення можна тепер можна назвати одним з найкращих спортивних комплексів в Україні. Було воно побудовано в 1991-му році на околиці Вінниці. І з того моменту не знало жодного капітального ремонту. Хоч весь час ігрової та боксерський зали діяли і навіть приймали чемпіонати. В рамках державної програми «Велике будівництво» тут не просто оновили стіни і комунікації. Одночасно, вже в чотирьох залах, зможуть займатися понад 15 видами спорту.

«Цей спорткомплекс буде одним з небагатьох в Україні та єдиним у Вінницькій області, який задовольнить потреби спортсменів з інвалідністю, а також забезпечить можливість реабілітаційної та відновлювальної активності», – наголосив Глава держави.

Реконструкція тривала попри карантин. Адже одне з головних завдань комплексу було створити всі умови для заняття спортом і для людей з інвалідністю. Ще під час ремонтних робіт, у «Здоров’ї», голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов запрошував голову ГО «Гармонія» Людмилу Нецкіну. Вона проінспектувала будівлю по доступності для маломобільних груп населення. Були зауваження - завузька ширина дверних прорізів, наявність порогів. Вхід до приміщення був незручний. Всі недоліки виправлено. Тепер у приміщені - жодного порогу. Для людей з інвалідністю облаштували роздягальні і душові. І головне - вони зможуть займатись на всіх трьох поверхах. Для цього в приміщенні встановили ліфт.

На першому поверсі розташований боксерський ринг та адміністрація «Інваспорту». На другому поверсі: великий зал із трибунами для ігрових видів спорту – волейбол, баскетбол, футзал, теніс та бадмінтон. Є тренажерний та для тренування з боротьби. Окрім того, тут готуватимуться до паралімпіади вінницькі спортсмени, які вибороли три ліцензії – з пауерліфтингу та тхеквондо.

На реконструкцію спорткомплексу було виділено понад 36 мільйонів гривень з державного фонду регіонального розвитку та 3,7 мільйонів гривень з обласного бюджету.

«Здоров’я» єдиний у Вінницькій області СК, який задовольнить потреби спортсменів з інвалідністю. Тут можна також проводити реабілітаційні та відновлювальні процедури.


Більше фото в слайдері.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Володимир Зеленський спорткомплекс «Здоров’я» 
Матеріали по темі