Економіка

Восени на Вінниччині планують відкрити новий завод з переробки кукурудзи на крупу та борошно. Фото з будівництва

30 квітня 2020, 09:29

У селищі Демківка Тростянського району реалізують масштабний інвестиційний проект. Компанія «Дакса Бунге Україна» зводить завод з переробки кукурудзи на крупу та борошно. Під час робочої поїздки голова Вінницької ОДА Владислав Скальський відвідав будмайданчик

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

«Це стратегічна інвестиція, яка орієнтована, в першу чергу, на агропромисловий потенціал нашої області. По суті, це одне із найтехнологічніших і найсучасніших виробництв по переробці кукурудзи, яке буде існувати в Європі, плановою потужністю 100 тис тонн кукурудзи на рік. Ми вважаємо, що це буде досить суттєвий європейський гравець з точки зору виробництва», - сказав посадовець.

Завершеннякомплексу з переробки кукурудзи не випадково плануєтьсяу 2020 році до початку збирального сезону. Тобто 440 тис га цьогорічного урожаю цієї культури матимуть потенційний збут для подальшої переробки.

«Наша позиція щодо інвесторів в області залишається чіткою і незмінною: зробити все можливе аби процеси не зупинялися»,- підкреслив Владислав Скальський.

Будівництво заводу «Дакса Бунге», яке не припиняється під час карантину, керівник області назвав найкращим доказом того, що можна не втрачати час і кошти, а будувати, забезпечуючи абсолютно безпрецедентні заходи безпеки для збереження здоров’я працівників.

Андрій Запісоцький – директор «Дакса Бунге Україна» запевнив, що за 9 місяців від початку будівництва, а це ІІІ квартал поточного року, завод має дати першу продукцію для тестування основним клієнтам, якими є міжнародні корпорації «Nestlé» «Heineken», «Kellogg's» та інші.

«Наша мета, щоб місцевіфермери отримували зиск від співпраці з нами, а ми могли нарощувати експортний потенціал,- підкреслює Андрій Запісоцький,-80%готової продукції ми плануємоекспортувати. При цьомуна експорт йтиме не сировина, а готова продукція. Отже, створення виробництва з доданою вартістю - це завжди вигідний експорт, який надає для економіки валютну виручку».

Будівництво на Вінниччині заводу «Дакса Бунге Україна», сума інвестицій якого складає 14 млн дол, сприятиме формуванню конкуренції на ринку та стимулюватиме фермерів до вирощування якісних сортів кукурудзи.

Вінниця.info, фото - із сайту ОДА

Теги: завод будівництво 
Матеріали по темі