Афіша Вінниці

Всесвітньовідомий театр тіней «TEULIS» 24 травня покаже вінничанам «Володарів тіней»!

22 квітня 2016, 16:37

 Скоро вінничан чекає концерт, який змінить ваше уявлення про людські можливості. Півтори години приголомшливих перетворень, вражаючої пластики, хореографії і казкового шоу, під час якого ви щосекунди будете дивуватися і захоплюватися! Саме такі емоції будуть переживати вінничани 24 травня о 19.00 у Будинку офіцерів на концерті знаменитого театру тіней «TEULIS».

Глядачам актори презентують свою нову концертну програму «Володарі тіней», з якою зараз розпочали новий гастрольний тур.

Прямо на ваших очах буде створюватися оригінальний естетичний світ тіней, де силуети на сцені оживають в унікальних картинах тривимірного різноманіття життя.

Постановки нового шоу «Володарі тіней» поєднують у собі елементи театру і висококласної акробатики, у них використовуються оптичні ілюзії, а також вражаючі відеопроекції.

У палітрі образів театру тіней «TEULIS» немає місця формальним лекалам і фальшивим емоціям, тільки майстерність професіоналів! Театр тіней «TEULIS» – це одкровення силуетів людських історій і нічого стороннього!

За 5 років існування трупа завоювала звання одного з кращих театрів тіней світу. «TEULIS» був фіналістом знаменитих талант-шоу у різних країнах Європи. Майстерність театру під час чисельних гастролей  по достоїнству оцінили глядачі в Італії, Туреччині, Чехії, Словаччині, Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Японії ― там артистів, стоячи, проводжали зали по 35 тисяч глядачів!

Неймовірні оптичні ілюзії, високий рівень акробатики, яскравий звуковий супровід, відеопроекції — коли все це поєднується, від видовища захоплює дух!

 

Простий в ідеї, театр тіней дуже складний для виконання. У чудесні метаморфози, які відбуваються на очах у глядачів, часом складно повірити!

Щоб досягти такого ефекту, артисти щодня проводять на репетиціях та у пошуках нових ідей.

— Зазвичай процес створення одного номеру триває 2 тижні. Потім настає процес відточування і обкатування номеру. Для того, щоб він виглядав на світовому рівні, може піти місяць або навіть рік. Це вже питання творче, яке не піддається статистиці, - зізнаються актори театру. - Ми завжди перебуваємо у пошуку і завжди щось покращуємо, змінюємо.

 

Завдяки новому яскравому шоу театру тіней «TEULIS» вінничани за півтори години зможуть об'їздити увесь світ, спостерігаючи за обрисами найвідоміших пам'ятників архітектури, будуть насолоджуватися атмосферою Нью-Йорка, прогулянкою зоопарком і навіть польотом у космос…

– 24 травня ця захоплююча подорож у чарівний світ тіней буде незабутньою! – обіцяють організатори концерту – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». – До того ж - це саме той концерт, який варто відвідати всією родиною. Захват від фантастичних перетворень випробують і діти, і дорослі!

Квитки на шоу «Володарі тіней» театру тіней «TEULIS» можна придбати у касах Вінницького театру імені Садовського і Будинку офіцерів та на сайті http://bilet.vn.ua. Безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці замовляйте за телефоном: (0432)57-55-55.

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: театр тіні 
Матеріали по темі