Місто

Всесвітня акція «Година землі» у Вінниці: збір макулатури та майстер-класи

22 березня 2017, 10:27

 Вінниця в цю суботу вже дев’ятий рік поспіль приєднається до Всесвітньої акції «Година землі». 25 березня на одну годину буде відімкнена підсвітка майдану Незалежності, Європейської площі, Центрального мосту та деяких інших знакових об’єктів. Вінничани можуть підтримати цю акцію, вимкнувши світло з 20:30 до 21:30 у власній оселі.

Про це повідомляє прес-службa Вінницької міської рaди.

Для європейських країн дуже важливим є питання економії природних ресурсів та енергоефективність. Адже з часом джерела енергії виснажуються, а навколишнє середовище забруднюється викидами СО2. Саме тому розвинені країни світу впроваджують у себе енергоефективні заходи та поширюють ці ідеї серед інших країн.

Вінниця вже кілька років активно реалізує заходи для підвищення енергоефективності. Перший крок було зроблено у 2011 році, коли наше місто офіційно підтримало масштабну ініціативу Європейської комісії зі сталого розвитку міст, відому як Угода Мерів. Підписанти цієї Угоди взяли на себе зобов’язання скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи таким чином розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

Тож, у день Всесвітньої акції «Година землі» у Вінниці на одну годину з 20:30 до 21:30 буде вимкнено підсвітку на Європейській площі, майдані Незалежності та деяких інших знакових об’єктах. Також протягом години підсвітка буде вимкнена на Центральному мосту. З 20:30 до 21:30 не буде підсвічуватись Свято-Преображенський кафедральний Собор, Вінницька обласна державна адміністрація та Державний архів Вінницької області, що по вулиці Соборній.

В цьому році вперше у день відзначення Години землі відбудеться акція по збору макулатури та майстер-класи з виготовленню листівок, блокнотів та закладок з неї. Цей захід розпочнеться о 10 години ранку у холі Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59). Вінничани, які долучаться до акції, отримають заохочувальні екоподарунки.

Кошти, отримані від продажу зібраної макулатури, будуть направлені на реалізацію соціального екопроекту Вінницького національного технічного університету «Екореабілітація», що має на меті підвищення свідомості вінничан з питань енергозбереження, енергоефективності та екології.

Акція «Година землі» проводиться за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні у співпраці з БФ «Подільсь громада» та Вінницьким національним технічним університетом.

Довідка

Акція «Година Землі» проводиться з ініціативи незалежної природоохоронної організації Всесвітнього фонду природи (WWF). Організатори акції «Година Землі» акцентують увагу на тому, що лише разом можна подолати проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: земля акція 
Матеріали по темі