Суспільство

«Всі ми - різні, але всі ми - рівні»: на Вінниччині стартував інклюзивний табір для дітей

9 грудня 2021, 12:33

На Вінниччині, 8 грудня, на базі відпочинку «Берізки», розпочався інклюзивний табір. Творча майстерня, оздоровча фізкультура, а у перший день паперова вечірка – все це влаштували для 60 учасників табору. 30 з них - це діти та молоді люди з інвалідністю внаслідок порушень розумового розвитку, аутизмом, а друга половина - це діти та підлітки без порушень у розвитку.

Про це повідомляє Вінницька обласна державна адміністрація.

Розклад табору передбачає корекційно-розвиткові заняття та пів дня дозвілля задля можливості соціалізації. Окрім того, для старших дітей проводитимуть заняття з емоційного розвитку.

В процесі табору також буде створена спільна творча вистава учасників, а також під час урочистого закриття табору на учасників чекає дискотека в Молодіжному Центрі Квадрат.

Участь у відкритті інклюзивного табору взяли голова Вінницької ОДА Сергій Борзов разом з народним депутатом України Іриною Борзовою.

«На базі відпочинку «Берізки» діти разом з батьками будуть жити протягом п’яти днів, займатимуться з педагогами, психологами, проходитимуть корекційні зайняття , займатимуться творчістю, плаватимуть в басейні , костер коло річки та дискотека», - зазначає Ірина Борзова.

Під час візиту народна депутатка зняла відео у якому розповіла деталі з життя табору на своїй сторінці у фейсбук.


«Існує багато таких проблем, які людина не може вирішити самостійно. Проте можна вирішити з кимось. Мова про розвиток потенціалу людини. Саме тут буде створено інклюзивне середовище, де допомагатимуть своїм одноліткам волонтери, а також батьки і педагоги», - зауважив Сергій Борзов.

Проект реалізовується за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, співфінансується коштом обласного бюджету та за підтримки ГО «Справа Кольпінга в Україні».

Ініціатор проекту Леся Самойленко.

«Всі ми - різні, але всі ми - рівні», - зазначає основний принцип тижневого інклюзивного табору представник громадської організації «Справа Кольпінга в Україні».

Від цього фонду для успішної реалізації проекту «Будинок підтриманого проживання для молоді з інвалідністю» обласне представництво отримало семемістний автомобіль «Рено».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької ОДА та з соціальних мереж учасників табору

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: інклюзивний табір діти Вінниччина 
Матеріали по темі