Суспільство

Всі школи Вінницької області закрили на карантин

4 лютого 2020, 10:18

З 4 по 14 лютого, всі загальноосвітні навчальні заклади у Вінницькій області призупинять навчання у зв’язку з перевищенням епідпорогу захворюваності на грип на ГРВІ на 23%. В області 771 школа, де навчається 168 тисяч дітей. Дитсадки та вищі навчальні заклади на карантин не закривають. Вони самостійно прийматимуть рішення про призупинення навчання на основі моніторингу відвідуваності та кількості хворих.

Про це під час прес-брифінгу повідомив в.о. директора департаменту освіти Вінницької ОДА Володимир Буняк.

«Всі школи області припиняють навчально-виховний процес на 10 днів.

Дошкільні навчальні заклади побудовані таким чином, що кожна група не пов’язана одна з одною. Таким чином, це унеможливлює масове перебування дітей і забезпечує стійкі роботи цих закладів.

Що стосується вищих навчальних закладів I, II та III, IV рівня акредитації, вони працюють в звичайному режимі. Буде проводитись моніторинг ректорами навчальних закладів. Якщо будуть виникати питання, будуть індивідуально прийматись рішення.

У вищих навчальних закладах навчання не припинено. Всі ВНЗ працюють в штатному режимі», - повідомив В. Буняк.

Щодо можливості продовження карантину після 14 лютого, посадовець зазначив, що ситуація буде моніторитись.

«Якщо будуть виникати питання, які пов’язані з загрозою чи перевищенням епідпорогу, значить, тоді буде прийматися рішення для того, щоб припинити навчання», - зазначив В. Буняк.

Нагадаємо, що в області збільшилася кількість лабораторно підтверджених випадків на вірус так званого «свинячого грипу» типу А H1.

Читайте також, в яких аптеках Вінниці є тести і вакцини проти грипу.

Вiнниця.info

Теги: карантин всі школи 
Матеріали по темі