Місто

Вулиця Покришкіна у Вінниці: захаращене озеро, висотки та церква адвентистів. Фоторепортаж

11 січня 2018, 09:59

 Вулиця Покришкіна – одна з перших вулиць на Старому місті, де почалися з’являтися висотки, вже почали зводити цілі житлові комплекси. Але все ж таки в цьому районі міста переважають приватні будинки, деякі з городиною, підвалами і навіть, вуличними туалетами.

Починається Покришкіна від вулиці Дубовецької і завершується вулицею Костя Широцького.

Тут є невелике занедбане озеро, в яке скидають сміття. А воно, могло б стати окрасою району та новим місцем для відпочинку. 

Журналіст Вінниця.info прогулявся вулицею Покришкіна та зафіксував на камеру маловідому місцевість. Вдень тут малолюдно. На Покришкіна завершують будівництво нового триповерхового дитячого садочка.

Дорога по вулиці вся в пагорбах, розбитий асфальт. На цій вулиці розташована церква християн адвентистів сьомого дня.

Вінниця.info пропонує фото екскурсію вулицею Покришкіна. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Раніше Вінниця.info публікувала фото з вулиці, що веде у напрямку столиці. А також показала, чим живе найдовша вулиця міста - Пирогова та зробили фоторепортаж з вулиці князів у Вінниці.

Цікавою для фотоекскурсій була вулиця Магістратська. Ми показали «військову» вулицю – Стрілецьку. А також елітні будинки, бездоріжжя та продюсерський центр на Івана Богуна.

Потім ми підготували фотоекскурсію узвозом Бузьким та показали як виглядає одна з головних магістралей Вінниці – проспект Коцюбинського. Зробили фоторепортаж з вулиці Замостянської.

 

Вінниця.info, фото - Світлана Радостєва.


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: озеро покришкіна 
Матеріали по темі