Місто

Вулицю Київську та промзону з’єднали новою дорогою. Фото

15 липня 2020, 13:10

У Вінниці добудовують дорогу, яка з’єднує вулицю Київську та промзону. Це вже дозволило розвантажити шляхи, які ведуть до залізничного вокзалу. На сьогодні залишилося зробити 200 метрів дороги, що з’єднає вулицю Київську з вулицею Енергетичною.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

«Дорога по вулиці Гонти дуже важлива для оптимізації руху транспорту в цьому районі. Вона з’єднала вулиці Київську та Батозьку. Також, зробивши ще 200 метрів, з’єднаємо її з вулицею Енергетичною. Тобто, ця дорога розвантажить досить серйозний трафік в цьому районі. Роботи проводимо в комплексі, побудовано зливову каналізацію, тротуари, велодоріжки, освітлення», – повідомив міський голова Сергій Моргунов, який 15-го липня відвідав об’єкт та поспілкувався з підрядником і працівниками.

Загальна довжина ділянки вулиці Гонти, на якій проводяться роботи, – більше 2 км. З них 1 км – це будівництво абсолютно нової дороги «з нуля».

Нова дорога розвантажила шляхи, що ведуть до залізничного вокзалу, зокрема, проспект Коцюбинського, Київську, Зулінського, значно скоротить час проїзду з Київської до залізничного вокзалу та Центрального ринку. Вантажний транспорт не буде дошкуляти мешканцям спальних районів. Також це один з факторів покращення екології.

Як розповів заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк, для забезпечення водовідведення облаштована зливова каналізація. Випуск стоків передбачений в існуючу відкриту зливову мережу, яка проходить поруч.

Також в рамках окремого проекту на вулиці влаштовують сучасне зовнішнє освітлення. Передбачено 84 світлодіодних світильників на металевих опорах.

Окрім того, якісна інфраструктура важлива для розвитку економіки. У цьому районі вже працює кілька нових заводів. Завдяки кращому транспортному сполученню інвестиційна привабливість району зростатиме, і це може позитивно вплинути на розвиток економіки міста.

«Тут є промислові зони, побудовано ряд підприємств та складських приміщень. Нова дорога активізує розвиток ділової активності в цьому районі, відповідно, будуть створюватись нові робочі місця», – зазначив Сергій Моргунов.


Також міський голова розповів, що на будівництво дороги було направлено 37 млн грн.

«Половина цієї суми – це кошти міського бюджету,інша частина – кошти Дорожнього фонду по програмі місцевих доріг за підтримки обласної державної адміністрації та попереднього голови ОДА Владислава Скальського. Тому усі роботи ми закінчимо у цьому році», – каже мер.Нагадаємо, в травні повідомляли, що прокладання нової дороги на Гонти добігає завершального етапу.

Будівництво шляху повністю планують закінчити до кінця 2020-го року. Загалом побудують 1217 м автошляху. Нова дорога має розвантажити рух транспорту до залізничного вокзалу.

Вінниця.info, фото – з сайту Вінницької міськради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Київська Гонти дорога будівництво Моргунов Енергетична 
Матеріали по темі