Суспільство

В’ячеслав Узелков навчав дітвору Немирова премудростям боксу

24 вересня 2010, 20:34

У рамках Національної соціальної програми "Спортивну Україну Будуємо разом!" в Немирові Вінницької області пройшов майстер-клас відомого вінницького боксера В'ячеслава Узелкова для місцевих відвідувачів секцій боксу.

Інтерконтинентальний чемпіон за версією WBA в напівважкій вазі поділився з молоддю, що цікавиться та займається боксом, особистими секретами перемог.

Мастер-клас проходив у Немирівський спортивний комплекс, який три роки тому було відремонтовано завдяки програмі "Спортивно Україну Будуємо разом!", Ініціатором якої є Міжнародної бренд Nemiroff і брати Клички.

Саме цей місцевий центр спортивного розвитку після свого відкриття пропонує всім бажаючим безкоштовно займатися спортом у сучасних умовах. У його стінах працюють досвідчені тренери зі значним досвідом роботи та видатними професійними досягненнями. Після повного відновлення інфраструктури у спортивному комплексі займаються близько 500 осіб.

- У Немирові завжди були добрі боксерські традиції. Пам’ятаю, як я тільки починав спортивну кар’єру, то на чемпіонатах області побоювалися майстрів шкіряної рукавички з цього міста. Тому цей спортивний зал дасть можливість появи не тільки нових спортивних талантів, а й пропаганді активного способу життя немирівської молоді, - розповідає В’ячеслав Узєлков.

Після вітальних слів організаторів проекту близько 200 немирівських хлопців та дівчат оплесками привітали В’ячеслав Узєлкова. Вінницький боксер запросив на ринг двох охочих юнаків, яким показав деякі чемпіонські прийоми. Немирівські хлопці не посоромилися запитати відомого спортсмена про правила поведінки та секрети ведення боксерського поєдинку. Після цього, біля боксерського рингу вишукувалася величезна черга охочих поставити запитання В’ячеславу Узєлкову. А завершилося свято роздачею автографів відомим українським боксером.

 


 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі