Політика

Вибори до ВРУ: в окрузі на Вінниччині знову зареєстрували «двійників»

26 червня 2019, 13:31

За інформацією сайту Центральної виборчої комісії, на Вінниччині у виборчому окрузі №18 зареєстровано двох кандидатів із однаковими іменами та прізвищами – Руслан Демчак.

Про це повідомляє ГО «ОПОРА».

18 червня був зареєстрований самовисуванець Демчак Руслан Дмитрович, житель смт Микулинці Теребовлянського району Тернопільської області, тимчасово не працюючий, безпартійний, судимість відсутня.

А Демчака Руслана Євгенійовича ЦВК зареєструвала кандидатом 24 червня. Він, за даними ЦВК, також є самовисуванцем, але жителем міста Липовець Вінницької області, народний депутат України, безпартійний, судимість відсутня.

Нагадаємо, що під час виборів народних депутатів України у 2012 році на 18-му окрузі теж було зареєстровано кандидатів-«двійників». Тоді серед конкурентів тут були, зокрема, Руслан Демчак з м. Липовець цього округу та Андрій Демчак з міста Мала Виска Кіровоградської області. Під час тодішньої виборчої кампанії Руслан Демчак звернувся із заявою до ЦВК про відмову балотуватися. А у 2014 році він знову балотувався в окрузі №18 і був обраний народним депутатом України.

Відповідно до частини 4 статті 80 Закону України «Про вибори народних депутатів України», у виборчому бюлетені для голосування в одномандатному окрузі зазначаються в алфавітному порядку прізвища, власні імена та по батькові (за наявності) зареєстрованих у цьому окрузі кандидатів у депутати з відомостями про рік народження, освіту, посаду (заняття), місце роботи, місце проживання, партійність, а також суб'єкт висування кожного кандидата. Ліворуч від прізвища кожного кандидата розташовується порожній квадрат.

Вiнниця.info


Теги: вибори агітація ВРУ 
Матеріали по темі