Суспільство

Вихованців дитсадків, початкової школи і спецшкіл, не відправлятимуть на карантин

22 вересня 2021, 15:23

Відзавтра, 23 вересня, в Україні встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки, який передбачає заборону роботи закладів освіти, крім тих, де не менше 80% працівників мають жовтий або зелений Covid-сертифікат. Але до Постанови Кабміну №1236 внесуть зміни, якими дозволять відвідування дитсадків, спецшкіл і початкової школи.

Про це під час засідання Уряду 22 вересня повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

«Якщо в закладі освіти менше 80% працівників, які мають один з перелічених документів (Covid-сертифікат – ред.), то навчання в такому закладі освіти має продовжуватись з використанням технологій дистанційного навчання.

Також спільно з Міністерством охорони здоров’я вважаємо доцільним передбачити можливість відвідування закладів освіти для здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів загальної середньої освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти незалежно від рівня епідемічної небезпеки», - сказав С. Шкарлет.

Він додав, що учні початкових класів та вихованці дитсадків потребують безпосереднього контакту з педагогічними працівниками.

«Тому сьогодні ініціюємо внесення змін до Постанови №1236, де буде дозволено відвідування закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів загальної середньої освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти», - сказав Шкарлет.

Змінами передбачено:

  • умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу НЕ поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти, 1-4 класи закладів ЗСО. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм;
  • такий «виняток» діятиме при «жовтому» та «червоному» рівнях епіднебезпеки.

Про ситуацію з вакцинацією у школах станом на 15 вересня, можна прочитати ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: карантин жовта зона дитсадки 
Матеріали по темі