Культура

Виконком мерії затвердив «зірковий» склад журі на фінал конкурсу «Міс Вінниця - 2019»

16 лютого 2019, 11:43

14 лютого виконавчий комітет Вінницької міської ради прийняв рішення, яким затвердив склад журі і видатки в сумі 30 тис. гривень на оренду світлодіодного екрану та сітки, які використовуватимуться в фіналі конкурсу «Міс Вінниця».

«1. Провести в березні 2019 року фінал конкурсу краси «Міс Вінниця».

2. Департаменту культури міської ради здійснити заходи щодо організації та проведення фіналу конкурсу краси «Міс Вінниця».

3. Затвердити склад журі фіналу конкурсу згідно з додатком 1.

4. Затвердити кошторис витрат згідно з додатком 2.

5. Департаменту фінансів міської ради видатки в сумі 30000,00 грн. профінансувати за рахунок коштів, передбачених у бюджеті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік по головному розпоряднику бюджетних коштів - департаменту культури міської ради за бюджетною програмою 1014082 «Інші заходи в галузі культури і мистецтва» на виконання Програми розвитку культури і мистецтва м. Вінниці на 2016-2020 роки в частині проведення заходів по відзначенню загальнодержавних та загальноміських свят і заходів, професійних свят, ювілеїв, проведення конкурсів і фестивалів з метою підвищення духовності та культурно-освітнього рівня населення, відродження української національної культури та збереження кращих українських традицій»...», - зазначено в рішенні.

Журі фіналу конкурсу краси Міс Вінниця:

1. Вікторія Кіосе, виконавчий директор Національного комітету «Міс Україна» - голова журі (за згодою).

2. Григорій Дерун, генеральний директор ювелірного центру «Діадема» (за згодою).

3. Олександр Дерун, комерційний директор ювелірного центру «Діадема» (за згодою).

4. Тетяна Кіяшко, переможниця конкурсу «Міс Вінниця-2014» (за згодою).

5. Анастасія Кривохижа, «Міс Україна Земля-2018» (за згодою).

6. Анатолій Борсюк, заслужений діяч мистецтв України (за згодою).

7. Віктор Нєгур, лідер гурту «Пан Карпо» (за згодою).

Нагадаємо, фінал конкурсу краси «Міс Вінниця-2019» відбудеться 3 березня о 18:00 годині в театрі імені Садовського. Спеціальним гостем свята буде українська співачка Alyosha.

Раніше Вiнниця.info готувала фоторепортаж із кастингу на «Міс Вінниця-2019» та як фіналістки конкурсу краси готуються до фіналу у спортзалі.

Вiнниця.info

Теги: конкурс журі 
Матеріали по темі