Суспільство

Виконуючою обов’язки директора «Квадрату» стала Анастасія Молдован

19 січня 2021, 10:27

18 січня призначили нову виконуючу обов’язків директора КЗ ВОМЦ «Квадрат». Нею стала Анастасія Молдован.

Про це інформують на фейсбук-сторінці Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

Як йдеться в повідомленні, цього дня заступниця директора Департаменту Ірина Коцюбівська представила команді «Квадрату» новопризначену виконуючу обов’язків директора КЗ ВОМЦ «Квадрат».

Відомо, що Анастасія Молдован, яка очолюватиме молодіжний центр, за фахом – фінансист. Протягом кількох років вона працювала в Департаменті економіки і інвестицій Вінницької міської ради.

«КЗ ВОМЦ «Квадрат» один з найкращих та найпрогресивніших молодіжних центрів в Україні. І все завдяки тісній співпраці влади, бізнесу, молоді та громади, а також невпинній праці та палкому бажанню створити усі умови для всебічного розвитку молоді.

Дякуємо, що 4,5 років назад Світлана Ярова загорілась цим бажанням разом з нами та 3 роки очолювала Обласний молодіжний центр! Бажаємо успіхів в нових починаннях, крутих та прогресивних ідей і звичайно натхнення на новій посаді як Анастасії, так і Світлані», – зазначають в дописі Департаменту.
Нагадаємо, колишню очільницю «Квадрату» Світлану Ярову призначили директором «Вінницького муніципального центру інновацій».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та Анастасії Молдован

Теги: "Квадрат" Світлана Ярова Анастасія Молдован 
Матеріали по темі