Суспільство

Вимірювання температури, антисептики та маски: у МОЗ розповіли, яким буде навчання у школах з 1 вересня

15 липня 2020, 11:53

Міністерство охорони здоров’я почало розробляти правила навчання у школах з 1 вересня в умовах карантину. Обов’язковим буде вимірювання температури як учнів, так і працівників шкіл – при 37,2 і більше – заклад відвідувати не можна.

Про це під час брифінгу 15 липня повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Ми зараз дуже ретельно розробляємо правила, за якими наші діти підуть навчатися з 1 вересня. Разом з міністерством освіти і науки ми аналізуємо всю ситуацію, в тому числі дивимося, яким чином це відбувається за кордоном. Хочемо взяти найкращі практики і зробити процес навчання дітей максимально комфортним і безпечним.

Це буде обов’язкове вимірювання температури для всіх працівників навчального закладу, також обов’язково і для дітей. При температурі від 37,2 ані працівники, ані діти не можуть допускатися до роботи та навчання», – каже Степанов.

Він наголосив на обов’язковому дотриманні маскового режиму, а також користування антисептиками.

Це загальні речі, які будуть обов'язковими. Інші умови та критерії роботи шкіл озвучать згодом, після того, як їх затвердить Кабмін.

«Маю надію, що з наступного тижня усі правила вже будуть нами розроблені. Будемо подавати їх на затвердження для того, щоб заздалегідь всі знали, як навчатимуться наші діти. Також власники навчальних закладів мають підготуватися до навчального року, який в нашій країні стартує з 1 вересня», – додав Степанов.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: школа карантин коронавірус навчання у школах 
Матеріали по темі