Суспільство

Вимірюють температуру, видають маски та ручки: репортаж з виборчої дільниці у Вінниці. Фото

25 жовтня 2020, 10:23

25 жовтня о 9:30 біля Вінницького торговельно-економічного коледжу черга з чотирьох людей. Місцеві жителі прийшли на голосування до виборчої дільниці №051450.

Проголосувати вже встиг 50-річний Ігор.

“Все пройшло дуже швидко. Я підготувався до голосування завчасно. Взяв маску захисну, ручку. Перед входом перевірили температуру та попросили продезінфікувати руки”, - розповідає чоловік.

Дійсно, перед входом до холу, де триває виборчий процес, жінка вимірює безконтактним термометром виборцям температуру. На столику поруч великий дезінфектор та упаковування захисних масок.

“Вони для тих, хто прийшов без маски. Тому будемо видавати. Але поки ніхто не просив. Всі були зі своїми”, - зауважує вона.

Для тих, у кого немає ручки, пропонують взяти для одноразового використання. Після голосування виборці їх віддають у місткість для використаних. На цій дільниці таких дві, які вже встигли заповнити.

“Я також візьму ручку, бо забула дома свою. Хоч і спеціально відклала, але самим перед виходом забула. Просто в останній момент одягнула пальто, а хотіла йти у куртці”, - пояснює пенсіонерка Лідія Пилипівна.

На вулиці, одразу за виходом з дільниці, урна для опитування від президента.

“Від початку відкриття вийшли десь до 70 виборців. Кожен другий з них взяв участь в опитуванні”, - зауважує жінка, яка слідкує за процесом опитування.

Дві представниці екзит-полу кажуть, що процес голосування проходить у спокійному режимі. Скарг від виборців не надходило.

РедакціяВінниця.info сьогодні висвітлює всі події дня виборів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: Вінниця вибори репортаж 
Матеріали по темі