Економіка

Виробникам олії, хліба, м’яса птиці, молока і яєць продаватимуть газ за пільговими цінами. У списку і підприємства Вінниччини

10 січня 2022, 17:38

Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднило список суб'єктів господарювання, які виробляють товари, що мають істотну соціальну значущість та зможуть отримувати для своєї роботи природний газ внутрішнього видобутку з обмеженою націнкою 25%.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики в продовольства.

«Наказом від 05.01.2022 року № 3 «Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значимість» затверджено відповідний список підприємств, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають суттєву соціальну значимість: борошна пшеничного, молока пастеризованого, хліба житньо-пшеничного, яєць курячих, птиці (тушка куряча) та олії соняшникової.

Цей наказ дасть змогу виробникам не зупиняти виробництво та не підвищувати ціни на соціально важливі продукти», - зазначено в повідомленні.

Серед підприємств Вінниччини, які займаються вирощуванням свійської птиці в переліку є ПрАТ «Бершадська птахофабрика», «Вінницька птахофабрика», ТОВ «Подільська Курка» та інші. Серед виробників олії та тваринних жирів також великі виробники такі як «АВІС» і «Вінницький олійножировий комбінат» та дрібні, серед яких ПП «Подолія» (Стадниця) і сільськогосподарський кооператив «Наталі» (Тульчинський район).

Всього у списку 6803 українських підприємств.

Повний перелік суб'єктів господарювання можна переглянути за посиланням.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: виробництво ціна на газ 
Матеріали по темі