Політика

Виступав з трибуни та вітав однопартійців. На першу сесію оновленої Вінницької облради прибув Володимир Гройсман. Відео

21 листопада 2020, 10:30

Ввечері 20 листопада, наприкінці засідання 1 сесії Вінницької обласної Ради 8 скликання, прибув Володиир Гройсман. Політичний лідер партії «Українська стратегія Гройсмана», експрем'єр-міністр України привітав новобраного голову Вячеслава Соколова з обранням на посаду найвищого самоврядного органу Вінницької області та звернувся з промовою до присутніх депутатів.

Про це повідомляє Вінницька обласна Рада.

“Наша політична сила отримала переконливу перемогу на Вінниччині. І це велика відповідальність, тому я дякую жителям області за довіру. Для нас це щоденна серйозна і системна праця. Ми будемо працювати так, щоб було не соромно дивитися людям у вічі”, - заявив Гройсман з трибуни.


В інтерв'ю журналістам Гройсман також зауважив, що його політсила має у Вінницькій в міській раді абсолютну більшість.

“В обласній раді ну максимально наближаємося до більшості. Більшість, - це 43 депутати, в нас є 40 – це означає, що за наші професійні рішення можуть підтримувати нас і інші фракції, але у нас немає такої необхідності, створювати коаліції. Тому ми сьогодні, я про це сказав з трибуни, що ми готові співпрацювати зі всіма проукраїнськими, демократичними силами на засадах тільки одних ідей. Тому ми відкриті до співпраці, вся наша команда. Ми вже прийшли в ряд громад і в Івано-Франківській області, Миколаївській області, Донецькій, Харківській областях, на Закарпатті – це нас надихає”, - сказав Гройсман.

Нагадаємо, 20 листопада у Вінниці відбулась перша сесія Вінницької міської ради 8 скликання. Мер Вінниці Сергій Моргунов склав присягу міського голови. Очільнику міста та депутатам вручили посвідчення.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниччина перша сесія облрада Гройсман 
Матеріали по темі