Місто

Визначили дату громадських слухань, де обговорять будівництво нового мосту у Вінниці

26 лютого 2019, 10:48

1 березня у Вінниці відбудеться громадське слухання щодо будівництва нового мосту, який з’єднає Замостя й Тяжилів. Захід розпочнеться о 17:30, за адресою вул. Театральна, 15, молодіжний центр «Квадрат».

Для участі потрібно мати з собою документ, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

«Завершується громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації: «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка».

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування Вінницької міської ради в робочі дні (з 16 до 17 години, к. 20).

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел.: 67-22-76, 67-23-65, 67-21-55», - зазначено в оголошенні на сайті міської ради.

Раніше ми писали, що фахівці працюють над розробленням проектної документації. Довжина переправи складатиме понад півкілометра.

«Щоб потрапити на Тяжилів, можна їхати тільки через Брацлавську. Ідея цього проекту була закладена ще у 2007 році в генеральному плані. Від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка, через залізничні колії, запроектували вантовий міст. Довжина його майже 550 метрів.

Нам необхідно завершити проектування, зробити детальний план території, вирішити всі юридичні питання, пов’язані із земельними ділянками. А далі ми вже будемо шукати відповідний ресурс для самого будівництва.

Процес цей достатньо довгий», - розповідав під час сесії міськради мер Сергій Моргунов.

5c74fde4cc394_original_w859_h569.jpg

5c74fdfadb596_original_w859_h569.jpg

Нагадаємо, що у місті розробили проект Концепції інтегрованого розвитку міста Вінниця 2030, який виставили на обговорення. Документ є передумовою для детального планування галузей розвитку міста і визначає просторові та змістові пріоритети на майбутнє десятиліття. У ньому йдеться і про міст, що з’єднає Замостя з Тяжиловом.

5c74fe046dbd0_original_w859_h569.jpg

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: міст будівництво громадські слухання  
Матеріали по темі