Суспільство

У вересні вінничани зможуть замовляти закордонні паспорти та ID-картки в режимі online

27 липня 2017, 15:55

На Вінниччині, як і по Україні, значно підвищився попит на оформлення закордонних паспортів та ID-карткок.Причиною цього стало запровадження безвізового режиму, а також початок літніх відпусток.

Про це 27 липня розповів начальник міграційної служби у Вінницькій області Борис Наливайко.

«Ажіотаж  став відчутний від 11 червня, коли був відкритий безвізовий режим. Якщо по Україні за минулий рік їх оформлювали близько 120 тисяч, то цьогоріч 360 тисяч. А з червня число досягало практично 400 тисяч. Наші інстанції звичайно готувалися до подібного. По районам області було встановлено 20 додаткових станцій по реєстрації. Лише по Вінниці таких сім. Проте, кількість бажаючих неймовірна. За півроку 2017-го із заявами звернулися практично 50 тисяч людей. Це практична та ж кількість, як за минулий рік», - розповідає начальникк управління Державної міграційної служби у Вінницькій області Борис Наливайко.

Через довжедезні черги, які люди займають з досвіта, громадян, котрим паспорт потрібен не терміново, просять зачекати до осені. Тоді стартує online-реєстрація. 

«У вересні почне працювати електронна черга. Реєструватися можна буде через Інтернет. Будуть і термінали. Звісно, ця система працюватиме попутно із звичною, у форматі «живої» черги», - продовжив Б.Наливайко.

Раніше Вінниця.info повідомляла, що в травні черги за паспортами займали з 7 години ранку

Перевірити стан готовності документу можна за допомогою сервісу в Інтернеті.

Вінниця.info 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина паспорти закордонні 
Матеріали по темі