Суспільство

«Я йду на роботу заради вас»: у Вінниці для медиків виготовили картки, які дають право першочергового проїзду в транспорті

23 березня 2020, 09:47

У Вінниці для працівників медичних закладів розробили спеціальні картки для проїзду в громадському транспорті міста. Вони мають надати право першочергового проїзду саме лікарям, медсестрам та іншим фахівцям цієї галузі.

На картках прикріпили наліпки із надписом «Я йду на роботу заради вас».

Прес-секретарка КП «Вінницякартсервіс» Вероніка Савчук розповіла Вінниця.info, що на замовлення підприємства виготовили 2,5 тисячі таких карток.

«Оскільки із впровадженням карантину, виникла проблема з тим, щоб добратися на роботу, то вирішили розробити такі картки. Вони мають допомогти водіям ідентифікувати медиків.

Якщо на зупинці громадського транспорту лікар покаже таку картку водієві, то матиме право на першочерговий проїзд. Це була спільна ініціатива Вінницької міської ради, «Вінницякартсервісу» та «Вінницької транспортної компанії», - пояснила Вероніка Савчук.

На кожну з карток записані електронні проїзні терміном на один місяць. Тому цей період користування громадським транспортом для медичного персоналу буде безкоштовним. Картки передали Вінницькій міській раді, звідки їх розподілять на лікарні.

Якщо буде потреба та відповідне розпорядження, додають у «Вінницякартсервісі», такі ж картки можуть виготовити для поліцейських, рятувальників та інших служб, що забезпечують життєдіяльність міста.

Нагадаємо, що У Вінниці посилили обмежувальні заходи на період введення карантину через загрозу поширення коронавірусу COVID-19. Зокрема, з 23 березня скасовується пільговий проїзд громадян у години-пік.

Вінниця.info, фото - надано прес-службою Вінницякартсервіс

Теги: Вінницякартсервіс транспорт карантин коронавірус лікарня 
Матеріали по темі