Місто

Як бразильські фавели: екскаватор зрізає шматками «Південний Буг». Фоторепортаж

11 листопада 2021, 14:15

Будівля колишнього готелю «Південний Буг», у центрі Вінниці, щодня змінює свій вигляд. Якщо вчора, 10 листопада, вінничани бачили початок демонтажу фасадної частини, де на огляд демонструвались меблі в кімнатах, що виходять на площу Героїв Чорнобиля, то зараз будівля починає нагадувати бразильські фавели.

Центральна частина будівлі вже не має кімнат. Екскаватор-руйнівник гідроножницями «відщипує» шматки будівлі, перетворюючи її на купку сміття.

Видно двері, які з коридорів вели до кімнат і залишки бетонної «коробки» з кольоровими стінами.

Екскаватор черпає стіни з такою легкістю, ніби вони зроблені з картону.Нагадаємо, раніше із землею зрівняли двоповерхове приміщення з дискоклубом та кафе. Зараз там велика яма, наповнена водою.

Як відомо, замість готелю буде 24-поверхова будівля з апартаментами в форматі квартира-студія, з видом на Південний Буг. Площа приміщень від 31 до 42 кв м. Ціни за квадратний метр ще не відомі, прайси в розробці. Забудовники передбачають, що ця будівля стане найвищою у Вінниці.

У серпні 2020 року виконком Вінницької міської ради ухвалив рішення надати компанії «АГРО ДЕЛЬТА ПЛЮС» дозвіл на виготовлення проєктної документації щодо реконструкції готелю «Південний Буг». Будівлю планували переоблаштувати під багатофункціональний центр.

Раніше, у 2018-му році міська рада вирішила виставити готель на аукціон. Торги відбулися на початку 2019-го року. Переможцем стало товариство з обмеженою відповідальністю «АГРО ДЕЛЬТА ПЛЮС» з Хмельницького.

Як в майбутньому буде виглядати багатофункціональний центр.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: готель Південний Буг руйнують будівництво 
Матеріали по темі