Суспільство

«Як до Мавзолею»: у Вінниці пенсіонери стоять у черзі, щоб розібратись з новим постачальником електроенергії. Фото

18 березня 2019, 14:32

У понеділок 18 березня на вул. Пирогов, 131 до Вінницької компанії «Енера» велика черга. У ній близько двох сотень людей. Переважна кількість – пенсіонери. Саме ТОВ «Енера» є новим постачальником послуг на ринку енергетики у Вінницькій області і готують рахунки за спожиту електроенергію.

«Черга, як у Москві, до Мавзолею», - говорить співрозмовнику по телефону пенсіонерка. На лавці, яка стоїть напроти установи, місця всім не вистачає. На вулицю винесли стільці, які стояли у холі.

«Я тут вже дві години. Мені треба дізнатися, куди подавати показники. Це раз. А по-друге, куди платити? По якому рахунку. Тому, що в касах не приймають за світло», - пояснює бабуся у рябій хустинці.

З дверей виходить інша літня жінка. У її руках кілька платіжок за комунальні послуги.

«Та я сюди ходжу другий день. Перший раз прийшла у п’ятницю. Більше трьох годин вистояла у черзі, так і не попала. Всьо. Закрили двері, бо робочій день закінчився. А чого я тут? Отримала ось рахунок. Так там те, що на лічильнику ще немає, у мене є. Я заплатила раніше 5 гривень і 40 копійок, а вони знову пройшли, як наче, я їх і не платила. От тепер направили на Пирогова, 174. Йду туди. А черга у мене тут ще залишається, бо я тут з 11 години. І ще далеко стою», - бідкається Ольга Миколаївна, прізвища називати не хоче.

5c8f90a369dc7.jpg

Працівники «Енери» приймають людей у штатному порядку. З 8 до 17 години. З перервою на обід. З журналістом Вiнниця.info розмовляють неохоче.

«У нас є керівництво, всі питання до них», - пояснюють.

У приватній розмові зауважують, черг могло б і не бути, якби люди уважно читали повідомлення, які спеціально розвішали при вході. Крім того, повна інформація міститься на сайті компанії, де вказаний телефон їх «гарячої» лінії.

«Хтось не знає свого особового рахунку, бо його цього місяця не надрукували на платіжках. Тому йдуть до нас. Хтось питає за проплату за січень. Так написали, що за цей місяць показники будуть зараховані протягом березня. Попросили вибачення за незручності. Ще пояснили, що показники корегують РЕСи. Кілька разів виходили до людей. Пояснювали усно. Але це ні на що не впливає. Кожному необхідно про це перепитати у спеціаліста особисто. Від цього і черги», - зауважує працівниця з відділу по обслуговуванню юридичних осіб.

5c8f907ad7600.jpg

Наразі редакція очікує офіційний коментар від керівного складу ТОВ «Енера».

Нагадаємо, з червня минулого року на офіційному сайті «Вінницяобленерго» була оприлюднена інформація що ПАТ «Вінницяобленерго» не виконуватиме функцію постачання електричної енергії. Для цього створили ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ», що 14.06.2018р отримало Ліцензію провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

Вiнниця.info

Теги: електроенергія постачальник черги 
Матеріали по темі