Новини компаній

Як доглядати за дерев'яною терасою – догляд за терасною дошкою

4 лютого 2021, 11:40


Дерев'яна тераса може залишатися міцною й гарною довгі роки. Однак, щоб волога, ультрафіолетові промені або звичайне повсякденне використання не зашкодили дошкам, за ними потрібен регулярний догляд.

Ми порадимо, як очистити дерев'яну терасу та доглядати за нею, щоб вона прослужила вам якомога довше.

З цієї статті ви дізнаєтеся:

  • як очистити дерев'яну терасу;
  • як доглядати за дерев'яною терасою;
  • як обрати олію для догляду за терасною дошкою.

Чищення дерев'яних терасових дошок – основа догляду

Основа догляду за дерев'яною терасою – це… утримання її в чистоті. Якщо тераса відкрита, на її поверхні будуть накопичуватися пісок, пил, сухе листя й інші природні забруднювачі. Пам'ятайте про щоденне підмітання.

Як правильно доглядати за дерев'яною терасою щодня? Все, що вам потрібно для постійного очищення, – це щітка, груба щітка й чиста вода. Кілька разів на рік, наприклад ранньою весною й восени, рекомендується ретельно очищати терасові дошки за допомогою мийки високого тиску. Таким чином ви швидко позбудетеся бруду й осаду та повернете терасі природний колір дерева.

Як доглядати за дерев'яною терасою?

Регулярне чищення терасових дошок видаляє забруднення й повертає деревині натуральний колір. Наступним кроком є захист конструкції від зовнішніх чинників: різких перепадів температури, вологи, УФ-випромінювання, шкідників, від розвитку грибка й цвілі.

Ці чинники можуть не тільки пошкодити структуру деревини, а й спричинити зміни зовнішнього вигляду дошок, ось чому деревина іноді вкривається непривабливою сірою паволокою.

Догляд за терасовими дошками: яку олію для дерева обрати?

Який вид догляду підійде для терасної деревини? Обирайте засіб, що забезпечує захист не тільки від погодних умов, а й від стирання та механічних пошкоджень.

Таким продуктом є, приміром, олія для деревини VIDARON, яка зміцнює її структуру зсередини й створює додатковий захисний шар на поверхні. Якщо хочете запобігти знебарвленню тераси, зверніть увагу на формулу препарату – вона має містити поглиначі ультрафіолету, що захищають деревину від сонячних променів.
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: догляд за дерев'яними терасами 
Матеріали по темі