Суспільство

Як комплектувати клас «нової української школи», показали у Вінниці. Фоторепортаж

5 квітня 2018, 16:25

 5 квітня у Вінниці презентували, як організувати навчальний процес в початкових класах за концепцією «нової української школи». Міністерством освіти розроблено рекомендації та вимоги щодо укомплектування перших класів. На нову систему навчання початкова школа перейде вже у вересні 2018.

«Мова йде про те, що освітній процес повинен бути побудований на роботі в групах. В ігровому процесі діти пізнають науку. Викладання поєднує в собі нові і старі методи. Тобто дитину в будь-якому випадку повинні навчити писати - це база. Але цей процес проходить в ігровій формі. Саме так діти вчаться писати, рахувати, конструювати, пізнавати світ. Відбувається соціалізація», - пояснює Алла, представник ТОВ "Науковий центр "Європейська дидактика".

Сьогодні 8 компаній показали, як можна облаштувати освітній простір. На презентації представлено комп’ютерне обладнання, дидактичні матеріали та меблі.

«Так має виглядати початковий клас згідно концепції «нової української школи». Тут презентували інтерактиви, меблі і дидактичний матеріал. Згідно 137-го наказу МОН є рекомендації щодо організації освітнього простору – на чому будуть вчити дітей і як працюватимуть в групах», - пояснила пані Алла.

За словами представника МОН Галини Наконечної, під час презентації представили різні види обладнання, як бюджетні  для маленьких шкіл і вищого класу для закладів з великою наповненістю учнів. На закупівлю обладнання кошти передбачені в державі та на місцях.

Інтерактивна дошка

Раніше ми писали, які зміни чекають на першокласників Вінниччини у 2018 році: без оцінок і зазубрювання.

Вiнниця.info

Теги: школи обладнання 
Матеріали по темі