Місто

Як може виглядати аеропорт «Вінниця» після реконструкції – архітектори показали проект

13 листопада 2019, 11:12

Нещодавно комунальне підприємство «Аеропорт Вінниця» уклало тендер на реконструкцію аеродрому. Переможцем торгів стало ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ». Усі роботи оцінили у 896, 9 мільйонів гривень. Разом з тим відомо, що у планах – оновлення не тільки злітно-посадкової смуги, але й самого терміналу.

Компанія UVT GROUP опублікували можливий варіант візуалізації приміщення аеропорту після капітального оновлення.

Реконструйований термінал матиме орієнтовну площу 11 000 м2. Реконструйоване бомбосховище, повне перепланування приміщень, надбудований третій поверх, окремий вхід для VIP персон і двоє гейтів для відправлення пасажирів. Термінал також матиме змогу приєднати телескопічні рукава, можливість розширення міжнародної зони без перепланування технологічного процесу.

«Проект є унікальним, з виразним фасадом і сучасним інтер’єром. Для міста він стане візитівкою сучасних підходів у розвитку міста. Об’єкт має залізобетонний каркас, деякі панелі перекриття будуть демонтуватись для можливості надбудови 2-го і 3-го поверху. Проект відповідає класу наслідків СС3, розрахований на сейсмічність 7 балів. В складі проекту також запроектовані: насосна станція пожежного і питного водопроводу, сучасний паркінг, з місцями для електричних машин і благоустрій території», - зазначають на сайті компанії.

Технологія аеропорту передбачає пропускну здатність багажної системи до 400 багажів на годину, термінал обладнаний всіма засобами протипожежного захисту, враховує вимоги людей з обмеженими можливостями і обладнаний необхідними медичними заходами. Планувальні рішення відповідають стандартам ІКАО, для розрахунку потоків людей по терміналу з урахуванням графіку завантаження терміналу по розкладу була використана індивідуально розроблена математична модель, а також модель для розрахунку евакуації людей при пожежі.

Дизайн інтер’єрів максимально проявляє металеві конструкції і бетонний каркас будівлі, при цьому лишаючись світлим і просторим. Обладнаний додатковими прозорими ліфтами, металевими сходами з довговічним покриттям. На стелі другого світла і над сходовими шахтами розташовані світлові ліхтарі які надаюсь додаткового освітлення в просторі приміщення і виконують функцію димовидалення, що дало змого уникнути великих повітропроводів димовидалення і компенсації. В будівлі передбачені VIP зали з сучасним затишним інтер’єром і конференц залом.

Чи реалізують в майбутньому саме цей проект, наразі невідомо.


Аеропорт сьогодні

Вінниця.info, візуалізація - із сайту UVT GROUP

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: аеропорт Вінниця літак реконструкція 
Матеріали по темі