Місто

Як назвати тролейбус? У Вінниці оголосили конкурс на найкраще ім’я для транспорту

23 травня 2019, 15:42

Вінничан запрошують стати авторами назви для тролейбусу ПТС-12, який створили фахівці «Вінницької транспортної компанії». 23 травня під час засідання виконкому затвердили положення про конкурс.

Керівник департаменту енергетики, транспорту і зв’язку Михайло Варламов розповів Вiнниця.info, що назву вибиратимуть у два етапи.

Перший триватиме з 28 травня по 16 червня. Учасники можуть надсилати свої пропозиції на електронну адресу dtz@vmr.ua або в паперовому вигляді за адресою: м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, к.534. Також приймають варіанти назви на сторінці Вінницької молодіжної ради у «Фейсбук».

Після першого етапу журі обере 5 найвдаліших варіантів. Вінничани зможуть проголосувати за найкращу, на їх думку, назву на спеціально створеній Google-формі.

Оголошення та нагородження переможця відбудеться 1 липня.

Переможець – автор найкращої назви для вінницького тролейбуса отримає подарунок – проїзний квиток на усі види муніципального транспорту міста терміном на 3 роки. Автор назви, яка займе друге місце, отримає річний проїзний квиток на всі види муніципального транспорту.

Раніше за допомогою аналогічного конкурсу дали назву трамваю VinWay.

Нагадаємо, що 17 травня вийшов на маршрут перший вінницький тролейбус. Фахівці Вінницької транспортної компанії підібрали комплектацію обладнання переважно вітчизняного виробництва. Українська електронна система управління, вінницька система інформаційного керування. Також 5 км автономного ходу, система вентиляції у салоні, інноваційні деталі, які спростять експлуатацію та підвищать рівень безпеки.


Вiнниця.info

Теги: транспорт Вінниця тролейбус  
Матеріали по темі