Новини компаній

Як отримати поповнення бонусного рахунку на Київстар: чек-лист від оператора

14 липня 2020, 14:48

Користувачі передплачених пакетів зв'язку іноді стикаються з ситуацією, коли на рахунку не вистачає грошей для здійснення необхідного дзвінка. Причини бувають різними: від вичерпання пакетних послуг в рамках тарифу до платних напрямків, на які не передбачено бонусні хвилини.

У цьому матеріалі ми підготували невелику інструкцію, що допоможе отримати необхідну суму та користуватися всіма перевагами передплаченого зв'язку.

Як працює сервіс Екстра гроші

Для початку необхідно розібратися в тому, як працює послуга та на яких умовах можна отримати у користування необхідну суму від оператора. “Екстра гроші” – універсальна послуга, що діє як на території України, так і за кордоном, коли абонент знаходиться в роумінгу. Це особливо важливо, адже в чужій країні часто не буває можливості легко поповнити рахунок, а відсутність коштів не дозволить зв'язатися з друзями чи родичами, щоб попросити допомоги у них.

У рамках послуги можна отримати від двох до 250 грн на бонусний рахунок, котрі можуть бути використані для оплати:

  • вихідних дзвінків на будь-які напрямки всередині України та за кордон;
  • SMS та MMS повідомлення;
  • щоденного платежу за користування послугами;
  • використання платних послуг Київстар (Ді-джингл, маячок);
  • доступу до інтернету за технологіями GPRS/EDGE, 3G або 4G;
  • необхідного платежу в рамках встановленого тарифного плану.

Повернення суми з комісією оператора відбувається відразу після поповнення основного рахунку.

Алгоритм підключення та відмови від послуг

Щоб підключити “Екстра гроші” на свій номер, треба набрати просту комбінацію *117#(виклик) та дочекатися відповіді про схвалення або відмову в заявці. Важливо розуміти, що відправляючи *117# або *117*1# – ви замовляєте максимально доступну суму на свій номер. Якщо необхідне поповнення на меншу суму, потрібно набрати *117*X#, де Х – необхідна сума для зарахування. Система дозволяє замовляти суми з наступного набору: 10, 15, 25, 40, 55, 75, 100, 150 або 250 грн.

Київстар також дає можливість підключити послугу “Автоматичні Екстра гроші”. Вона буде самостійно активувати в тому випадку, коли сума на основному рахунку стане менше однієї гривні. На форумі Киістар – https://community.kyivstar.ua/finansovi-pitannya-14/pidklyuchili-ekstra-groshi-bez-mogo-vidoma-106 жваво обговорюють проблему самостійного підключення “Екстра грошей”, без дозволю користувача. Експерти оператора пояснили, що таке відбувається лише тому, що абонент своэчасно не відключив “Автоматичні Екстра гроші”.

Ось кілька корисних комбінацій, що стануть в нагоді для управління послугою:

  • *117*7 # – запит на підключення автоматичного нарахування грошей;
  • *117*6 # – перевірка статусу та залишку на бонусному рахунку;
  • *117*8 # або 477*117 – відмова від послуги та припинення автоматичного списання.

Пошук відповідей на питання про роботу послуги

Якщо ви маєте проблеми з використанням “Екстра грошей”, відвідайте розділ community.kyivstar.ua та спробуйте знайти відповідь на своє запитання у гілках обговорень інших користувачів. У спільноті Київстар деякі абоненти скаржаться, що послуга “Екстра гроші” підключилася без їхнього відома і бажання. Найчастіше причина полягає в тому, що вони раніше замовляли підключення автоматичного нарахування і просто забули відмовитися від нього. Коли сума на рахунку стала менше однієї гривні – спрацював тригер, і гроші були знову видані.

Будьте уважні при замовленні послуг, і тоді ви точно не будете переплачувати!

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Київстар чек-лист бонус 
Матеріали по темі