Новини компаній

Як підібрати люстру до ексклюзивному дизайнерському інтер'єру?

20 вересня 2021, 15:15

Сучасні люди прагнуть до індивідуальності, яка знаходить відображення не тільки в стилі одягу і способу, але і в оформленні домашнього простору. Саме тому інтер'єри будинків і квартир стають все більш унікальними, ексклюзивними і вимагають покупки відповідної меблів, аксесуарів і освітлювальних приладів. Поговоримо про вибір люстри для незвичайних інтер'єрних рішень так, щоб вона виглядала органічно, а покупка не змусила вивернути кишені навиворіт.

Визначаємося з дизайном люстри

Перше, що потрібно зробити в рамках створення інтер'єрного освітлення в будинку або квартирі після ремонту - це вибрати тип, розмір і стилістику стельової люстри. Саме вона є головним центральним джерелом штучного світла в приміщенні, тому заслуговує на особливу увагу до вибору. Підібрати підходящу модель будь-якого дизайну і стилістики буде простіше в інтернет магазині світлотехніки Магазин Brille, який крім віртуального представництва має ще 25 фірмових магазинів мережі в найбільших містах по всій країні. Тут запропонований найбільш багатий і різноманітний асортимент освітлювальних приладів як класичного стилю, так і вельми оригінального модного і прогресивного дизайну. В каталозі сайту представлені дизайнерські ексклюзивні люстры Brille, які чудово вписуються навіть у самі унікальні інтер'єрні рішення, підкреслюючи їх незвичайність, яскравість і самобутність.

Вибираємо розмір люстри для дому

Щоб система освітлення в будинку була оптимальною як за технічними характеристиками, так і естетично, важливо не тільки підібрати органічну по стилю люстру, але і продумати її оптимальний розмір. В інтернет магазині brille.ua можна знайти як мініатюрні моделі стельових люстр для невеликих кімнат, так і великі освітлювальні прилади палацового стилю для розкішних інтер'єрів великих будинків і елітних квартир. Розміри люстри вибираються виходячи з габаритів приміщення, висоти стель, а також загальної стилістики оформлення інтер'єру. Для просторих квартир і будинків краще вибирати люстри великого розміру - вони можуть бути припотолочная або підвісними, що залежить від вимог конкретного дизайн проекту. Такі джерела світла не тільки будуть органічно виглядати в великій кімнаті, а й дадуть достатній світловий потік в темний час доби, щоб висвітлити кожен куточок приміщення. Середні і невеликі люстри ідеальні для компактних квартир з вітальні невеликої площі. Вони виглядають акуратно, модно і симпатично, а також повністю задовольняють потреби в освітленні в сутінки і темний час доби.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: магазин Brille люстра для дому 
Матеріали по темі