Влада

Як підлеглі Кузьмишина під «Савоєм» «гостинно» зустрічали інспекцію архітектурного контролю

10 липня 2014, 16:22

10 липня інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області в черговий раз прийшла на перевірку реконструкції пам’ятки архітектури місцевого значення «Готелю «Савой». Щоправда, цього разу інспекція потрапила усередину Савою фактично випадково: одна з дверей в приміщення виявилась незамкненою.

Спрацювала сигналізація, і через 5 хвилин приїхали хлопці з охоронної фірми. При цьому, як виявилось усередині приміщення був лише один робітник, якого розбудили «нежданні гості».

До речі цей же робітник перебував на мансардному поверсі готелю, коли туди навідувалась міліція, і встановила що люди там працюють нелегально.

Трохи згодом, на виклик від охоронців, приїхали і представники апеляційного адмінсуду, які намагались виправдовуватись тим, що їх «неправильно» попередили про перевірку.

В складі делегації від ВААС до «Савою» прибув керівник апарату суду Олександр Кравчук, і повідомив, що приїхав на об’єкт лише через те, що спрацювала сигнальна кнопка охоронної фірми, яка наглядає за будівлею.

А свою «правову позицію» стосовно перевірки суд, начебто, вже передав через кур’єра...

Далі представник Феміди почав розповідати журналістам як все складно і «бідкався», що держава не виділила кошти, і попри це вони зробили «великий об’єм робіт».

«Перша перевірка мала відбутись 30 травня, але інспекторів не допустили до об’єкту містобудування про що було складено акт та припис. Вчора о 12.45 наш представник на руки вручив лист Вінницькому апеляційному адмінсуду про те, що сьогодні 10 годині відбудеться перевірка. Окрім того ми по телефону розмовляли з керівником апарату про те що сьогодні відбудеться перевірка», - сказав в. о. начальника інспекції ДАБК Сергій Савчук.

Але найбільшим непорозумінням у цій ситуації став приїзд міліції, за викликом «через незаконне вторгнення», хоча ніхто нікуди «вторгався», що можна легко довести відсутністю будь-яких слідів зламу вхідних дверей. До того ж у інспекторів були у наявності усі необхідні документи для проведення перевірки цього «горе-будівництва».

Нагадаємо, що ще у листопаді 2013 року ВИННИЦА.info писало, що будівля "Савою" напередодні зими опинилась під загрозою руйнування. Тут, за два місяці до приходу Нового року демонтували дах, щоб до середини грудня збудувати мансардний поверх. У дійсності ж, будівля досі стоїть з неперекритим дахом, через що запустились процеси руйнування як фасаду так і внутрішньої частини будівлі.

А чи змінилось у щось «Савої», через три тижні після того, як туди перший раз потрапили журналісти та міліція – ви можете побачити на фото.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі