Новини компаній

Як покращити травлення: Фестал НЕО 10000, Креон та Панкреазим

29 листопада 2019, 16:07

Травні ферменти — речовини, що беруть участь у перетравленні їжі. Вони розщеплюють будь-які продукти на базові елементи та допомагають нам засвоювати корисні речовини. Організм людини виробляє величезну кількість травних ферментів — десятки різних видів. Якщо підшлункова залоза «генерує» недостатню кількість ферментів, або людини з’їла забагато – починаються проблеми з травленням. У такому випадку приймають Фестал НЕО 10000 або інші ферменті препарати. Які та для чого вони потрібні, ми розповімо далі.

Важливо! Інформація має рекомендаційний характер. Не можна використовувати ліки, перелічені у тексті, для самолікування. Перед вживанням проконсультуйтеся з лікарем.

Для чого потрібні ферменти

Більшість людей вважає, що процес травлення закінчується у шлунку, але тут усе тільки починається. Їжа, оброблена шлунковими ферментами, не може повноцінно засвоїтися. Тому вона прямує до дванадцятипалої кишки, де знову піддається обробці ферментами, котрі виробляє підшлункова залоза.

У кишечнику компоненти їжі починають всмоктуватися та засвоюватися організмом. Процес триває у тонкому кишківнику, де окремі ферменти завершують розбивання сполук, розпочате у верхніх відділеннях шлунково-кишкового тракту.

На цій стадії всмоктуються корисні речовини. Остаточна обробка їжі відбувається в товстому кишечнику, де процес завершують ферменти, що виробляються кишковою мікрофлорою. Збій на будь-якому з етапів, у тому числі нестача ферментів, призводить до проблем з травленням: діарея, запор, здуття, печія, відрижка.

Як працює Фестал НЕО 10000

Сьогодні фармацевтична промисловість виробляє десятки ферментних препаратів для поліпшення травлення. Фестал НЕО 10000 заміщує порушену зовнішньосекреторну функцію підшлункової залози за допомогою панкреатину. Ферменти амілаза, протеаза та ліпаза, котрі є у складі, покращують перетравлення поживних речовин для їхнього всмоктування у кишечнику.

Екстракт жовчі діє жовчогінно, полегшує абсорбцію жирів та вітамінів А, Е і К, активує виділення ліпази. Геміцелюлаза допомагає розщепити рослинну клітковину, покращує травний процес, зменшує здуття. Детальна інформація про Фестал міститься на офіційному сайті https://festal.ua/.

У яких випадках прописують Креон 10000

Дія Креону 10000 спрямована на розщеплення білків, жирів, вуглеводів, що призводить до їхнього повного всмоктування у тонкому кишечнику. Капсули швидко розчиняються у шлунку, вивільняючи сотні мінімікросфер свинячого панкреатину.

Мінімікросфери ретельно перемішуються з кишковим вмістом — відбувається виділення ферментів, що призводить до розщеплення органічних сполук. Отримані речовини абсорбуються або продовжують розщеплюватися кишковими ферментами. Креон використовують як замісну терапію при недостатності екзокринної функції підшлункової залози у дітей та дорослих.

Від чого призначають Панкреазим 10000

Панкреатичні ферменти Панкреазиму сприяють розщепленню вуглеводів, жирів та білків, щоб вони повністю всмоктались у тонкому кишечнику. Панкреазим 10000 допомагає при захворюваннях, котрі супроводжуються порушенням травлення через нестачу травних ферментів. Наприклад, при хронічному панкреатиті, коли погано функціонує підшлункова залоза.


Не варто займатися самолікуванням, використовуючи ферментні засоби. Ферменти чудово допомагають, але призначати препарати такого типу має право лише лікар. Не забувайте, що нестача ферментів для травлення може бути проявом патологій, котрі потребують серйозного лікування.

Теги: новини компаній травлення 
Матеріали по темі