Суспільство

Як працюватимуть лікарні Вінниці під час вихідних з нагоди Дня незалежності

21 серпня 2017, 09:27

 За інформацією департаменту охорони здоров’я міської ради, у святкові та вихідні серпня лікувально-профілактичні заклади Вінниці будуть працювати за окремим графіком. 25 серпня буде робочим днем, а 19, 24, 26 і 27 серпня – будуть вихідними.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

В разі необхідності отримання медичної допомоги у вихідні хворим необхідно звертатись до приймальних відділень лікарень. Для дорослого населення - міської клінічної лікарні №1 (вул. Хмельницьке шосе, 96), міської клінічної лікарні №2 (вул. Коцюбинського, 6) та міської клінічної лікарні №3 (вул. Маяковського, 138).

В разі необхідності отримання медичної допомоги хірургічного профілю необхідно їхати до міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київська, 68. Якщо захворіла дитини, батькам потрібно звернутися до приймального відділення міської лікарні «Центр матері та дитини», що по вул. Маяковського, 138.

З  9:00 до 12:00 у вищезазначені дні Центрами первинної медико-санітарної допомоги буде забезпечено виписку довідок про смерть.

Раніше Вінниця.info повідомляла, що 24 серпня в Укрaїні відзнaчaють День незaлежнoсті, який трaдиційнo є держaвним вихідним. Святo припaдaє нa четвер, тo п’ятниця теж буде нерoбoчoю. Oднaк, вихідний зa 25 серпня дoведеться відпрaцювaти 19 серпня.

Вінниця.info 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лікарня 
Матеріали по темі