Суспільство

Як проходила перша у 2021 році сесія Вінницької облради – фоторепортаж

29 січня 2021, 13:45

29 січня Вінницька обласна рада зібралась 4 чергову сесію, першу у новому році. В сесійній залі були присутні 76 депутати із 84 загального складу. Для розгляду на пленарному засіданні сесії було запропоновано 37 питань.

На початку засідання депутати вшанували пам’ять про загиблих в зоні ООС хвилиною мовчання.

Також повідомили, що у Вінницькій обласній раді новий депутат від «Української стратегії Гройсмана». Замість Валерія Вікторовича Коровія, який достроково склав повноваження, депутатом стала 31- річна Надія Мельник.

На засіданні в облраді прийняли «політичне» звернення до керівництва держави щодо зниження тарифів. «За» проголосували 67 депутатів.

Розглянули та затвердили Обласну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки. При підготовці Програми враховано результати гендерного бюджетного аналізу обласної програми за 2017-2020 роки, проведеного у 2020 році (за період 2018-2019 років). Загальний обсяг фінансових ресурсів обласного бюджету, необхідних для реалізації Програми, становить понад 17 мільйонів гривень.

69-ма голосами підтримали передачу «Меморіального музею П.І.Чайковського і Н.Ф. фон Мекк» із спільної власності територіальних громад Жмеринського району в спільну власність територіальних громад Вінницької області. Відтепер музей стане відокремленою філією Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Депутати обласної ради заслухали звіт про виконання обласної цільової програми «Молодь Вінниччини» на 2016-2020 роки та затвердили таку ж програму на 2021-2025 роки.

66 депутатів підтримали звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо висловлення зауважень стосовно проєкту Державної стратегії управління лісами України до 2035 року. Скерували це звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України для відповідного реагування.

Як проходила 4 чергова сесія Вінницької облради 8 скликання, дивіться фоторепортаж.
Більше фото в слайдері.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: сесія обласна рада 8 скликання 
Матеріали по темі