Політика

Як Щербаківська до Калетника у Вінницькій аграрний ходила

18 липня 2014, 17:40

 Ось і з’явився ще один доказ того, що одіозні вінницькі політики з родини Калетників "тісно співпрацюють" із тимошенківцями, про що наше видання писало ще на початку травня.

18 липня голова вінницької облорганізації ВО "Батьківщина" та заступник голови Вінницької облдержадміністрації Людмила Щербаківська відвідала Вінницький національний аграрний університет аби особисто спостерігати за ходом вступної кампанії. Не медуінверситет, не політес, й навіть не рідну альма-матер - педуніверситет, а саме аграрний, який очолює Григорій Калетник, депутат-регіонал, хоча він вже вийшов із фракції Партії регіонів, коли Янукович втік з країни.

В аграрному Щербаківська у компанії Калетника ознайомилася з процедурою подачі документів абітурієнтами.

Як пише департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, в аграрному абітурієнтам створені всі належні умови для подачі документів. "Традиційно, на подвір’ї Вінницького національного аграрного університету розгорнуто своєрідне виставкове містечко з великою кількістю агітаційних і пояснювальних матеріалів для вступників, де представлено кожний факультет вишу. Таким чином майбутні студенти мають можливість не на осліп, а обдумано обрати собі майбутній фах", - пишуть підлеглі Щербаківської й повідомляють, що за 6 днів вступної кампанії бажання навчатися у Вінницькому національному аграрному університету виявили майже 1,5 тисячі абітурієнтів, які подали понад 3 тисячі заяв на різні спеціальності.

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, 11 липня в Україні стартувала «Вступна кампанія – 2014 року». Абітурієнти можуть подавати заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу в паперовій або в електронній формі.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі