Новини компаній

Як швидко вийти на ринок державних закупівель Прозоро та збільшити продажі

24 травня 2021, 14:19

У зв’язку з економічною нестабільністю для багатьох компаній актуальним постало питання пошуку альтернативних каналів продажів. Державні закупівлі Прозоро, як ринок збуту, надає підприємцям чудові можливості отримати нові контракти.

Як отримати доступ до державних закупівель

Технічно електронна система державних закупівель Прозоро складається з центральної бази даних і майданчиків-учасників системи.

У центральній базі даних збирається та зберігається інформація про всі оголошені державні закупівлі та відповідні тендерні пропозиції постачальників.

Доступ до роботи на ринку державних закупівель здійснюється через електронні майданчики. Тому постачальнику необхідно зареєструватися на одному з них. Це безкоштовно та займає всього декілька хвилин.

Як вибрати майданчик

Зручність та ефективність роботи в державних закупівлях багато в чому залежить від того, через який майданчик подавати тендерну пропозицію. Сьогодні в системі їх понад два десятки. Який же майданчик вибрати? На що варто звертати увагу?

Давайте розглянемо декілька неочевидних критеріїв, щоб ви могли зорієнтуватися і зробити правильний для себе вибір.

Чи є у майданчика власний мобільний додаток. Це зручний спосіб пошуку державних закупівель і отримання важливих повідомлень, коли ви не за комп'ютером.

Наскільки гнучкі можливості надає майданчик для постачальників. В державних закупівлях часто перемагає той, хто швише реагує і приймає рішення. На ефективність роботи з тендерами істотно впливають ті чи інші можливості особистого кабінету майданчика. Тому звертайте увагу:

  • наскільки зручний для сприйняття і роботи особистий кабінет;
  • чи легко та швидко вам знаходити потрібні закупівлі;
  • чи є інструменти аналітики;
  • чи можна налаштувати персоналізовану розсилку нових закупівель;
  • чи можна замовити банківську гарантію прямо з особистого кабінету;
  • наскільки зручний для планування календар
  • чи є можливість для внутрішнього чату (обговорення) з колегами

Юридичний супровід. Оскільки державні закупівлі чітко регулюються законодавством, то вам може знадобитися консультація досвідченого юриста. Вибираючи майданчик, звертайте увагу, чи надає він безкоштовну юридичну допомогу в участі у тендерах,а не тільки технічну підтримку.

Наостанок. Отримання стабільного прибутку на ринку державних закупівель - це довгострокова і систематична робота. І тому важливо з самого початку вибрати для себе саме той майданчик, який стане для вас надійним партнером.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Прозоро державні закупівлі 
Матеріали по темі