Новини компаній

Як скласти ефективний текст оголошення про вакансію

24 липня 2020, 12:55

Пошуки кваліфікованого фахівця — завдання для компанії надважливе. Саме співробітники створюють товари і послуги, що приносять вам дохід. Для того, щоб розмістити вакансію на сайті працевлаштування Jobmix.net, постарайтеся зацікавити своїх майбутніх колег.

Основні дані

Опис компанії. Чим більш детальна інформація надана на сайті, тим швидше людина відгукнеться на пропозицію. JOBMIX пропонує великим фірмам додаткові опції — брендування і логотип на головній сторінці.

Категорія. Фільтри каталогу безжальні: якщо ви випадково розмістили вакансію штукатура в категорію культури і музики, ваша робота проведена даремно.

Зарплата. Вказуйте фіксовану суму, а в коментарях дописуйте умови:відсоток від угоди, доплати за ненормований робочий день, погодинна оплата. Зверніть увагу на фільтри: 1 гривня переносить вашу вакансію в розряд важкоатлетів.

Вимоги. Повна зайнятість — не показник затребуваності вакансії. Багато хто віддає перевагу часткової зайнятість або віддаленій роботі. Вказавши два останні пункти, замість штатної одиниці зможете укласти договір з ФОП для виконання обсягу робіт або послуг.

Додаткові умови. Позначте вакансії, які підійдуть студентам, людям з інвалідністю, без досвіду роботи. Активуйте опцію «гаряча вакансія».

Актуальність. В пакетах Бізнес і Преміум сайт автоматично піднімає вакансію в топ впродовж тижня.

Опис вакансії

Згадайте, як ви шукали роботу, і постарайтеся одразу відповісти на важливі для кандидата питання.

Чітко опишіть посадові обов'язки. Складіть список вимог: вік, знання мов, досвід роботи, наявність водійських прав. Не захоплюйтеся: іноземні мови не будуть потрібні при фундаментних роботах або на збиранні винограду в межах України. Не застосовуйте загальні характеристики: пунктуальність і ввічливість з'ясуються на співбесіді.

Вкажіть пільги і преференції для співробітників:

  • медична страховка і оплачувані лікарняні;
  • вільний графік, вільна відпускна політика, гнучкий графік, часткова дистанційна робота;
  • премії, бонуси, знижки для персоналу;
  • оплата навчання, мовних і профільних курсів і тренінгів;
  • абонемент в спорт-клуб, басейн, власна база відпочинку;
  • комфортний офіс, релакс-зони, кава і снеки для працівників.

Обов'язково вкажіть критерії і специфікації, що необхідні для претендента на конкретну посаду. Перерахування програм, стандартів, нормативів відразу відсіє непрофесіоналів.

Теги: Jobmix.ne працевлаштування робота 
Матеріали по темі