Місто

Як у Вінниці проходить реконструкція площі біля McDonald's та створення «Міні-Вінниці». Фоторепортаж

25 серпня 2017, 14:46

 У Вiнницi тривають реконструкцiї на «Алеї закоханих», там розмiстять 12 копiй вiдомих об’єктiв мiста та на площi бiля McDonald's, тут має з’явитися композицiя з Beatles.

Станом на 25 серпня но обох об’єктах працюють будiвельники та спецтехнiка.

На вулицi Соборнiй бiля McDonald's робiтники зняли всю стару брукiвку, демонтували лавки та колишнє озеленення. Проводиться реконструкцiя пiдпiрної стiни, яка роздiляє площу та школу №17. Паркан, який до реконструкцiї був прикрашений рiзними графiтi частково вiдремонтували.

Нa площi встaновлять композицiю з легендaрними Beatles. Чотири жовтi променi, виклaденi з брукiвки, якi у вечiрнiй чaс будуть пiдтримувaтися штучним освiтленням, як нa Мaйдaнi Незaлежностi. Сaмi променi символiзувaтимуть видaтних осiб Джонa Леннонa, Полa Мaккaртнi, Джорджa Хaррiсонa i Рiнго Стaррa.

Також тут буде облаштований блaгоустрiй скверу: замiна брукiвки, нове озеленення, освiтлення, лавочки. А також ремонт пiдпiрної стiнки та пaркaну.

 

Бiля «Планетарiю» кардинально змiнюють площу «Алеї закоханих». Тепер тут розмiстять 12 копiй вiдомих об’єктiв мiста.

Зараз на будiвельному майданчику вже демонтували повнiстю верхнiй шар покриття, проводять комунiкацiї. Пiд майбутнi мiнi об’єкти «Мiнi Вiнницi» облаштовують бордюри. Ранiше тут вже демонтували лавочки i бiлi арки, на яких пари крiпили замки з романтичними написами. Забрали також пам’ятник з серцям.

Дiлянку вистелять новою плиткою, встановлять новi лавочки, лiхтарi i паркан. Також озеленять.

Нагадаємо, що 12 копiй об’єктiв коштуватимуть понад 1 мiльйон гривень.

Площа бiля McDonald's, де скоро з’явиться композицiя з Beatles

 

 

 

 

 

Тут розміщуватимуться обєкти «Мiнi-Вiнниці»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: копія створення 
Матеріали по темі