Суспільство

Як у Вінниці ремонтують шаховий клуб за 1 мільйон гривень. Фоторепортаж

23 березня 2017, 12:59

 Ще взимку у Вінниці розпочали ремонт шашково-шахового клубу, що у Центральному парку. Завершити «реанімацію» споруди планують до початку травня. Вартість усіх робіт складе 1,09 мільйона гривень.

Про це Вінниця.info розповів директор КП «Вінницязеленбуд» Ігор Любовський.

«Пенсіонери звернулися до нас з пропозицією і ми її підтримали. Думаємо, що до початку паркового сезону, у травні, ремонт завершиться. Тепер люди матимуть місце для спілкування цілий рік», - сказав посадовець.

Варто зазначити, що за понад 1 мільйон гривень у шашково-шаховму клубі обшили каркас новими плитами, утеплили їх, підвели електроживлення. Згідно технічної документації, там ще повністю замінять вікна і двері.

За словами Ігоря Любовського, приміщення матиме опалення. Він також зазначив, висока ціна ремонту обумовлюється дорогими будівельними матеріалами.

Нагадаємо, що 31 жовтня КП «Вінницязеленбуд» (директор Любовський І.Є.) уклав договір ТОВ «Підприємство «Агропродсоюз» (директор Студент Ю.І.) на капітальний ремонт приміщень шашково-шахматного клубу на території ЦПКіВ ім.Горького в м. Вінниці.

Виконком Вінницької міськради надав дозвіл департаменту комунального господарства та благоустрою міськради на проектування капремонту шашково-шахматного клубу.

До ремонту

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: будівництво 
Матеріали по темі