Місто

Як у Вінниці зміниться площа біля літака: нова назва, арки і фонтани

24 березня 2016, 16:28

 24 березня виконком Вінницької міської ради ухвалив проект рішення «Про надання дозволу департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради на проектування реконструкції площі по проспекту Космонавтів в місті Вінниці». Відповідно до проекту, площа матиме ім’я Героя АТО Костянтина Могилка.

«Після перейменування буде носити назву Костянтина Могилка – видатного льотчика, Героя України. Там будуть сухі фонтани, більше місця для парковки», - зазначив директор департаменту архітектури Олександр Рекута.

У свою чергу заступник міського голови Андрій Рева зауважив, що зміна назви не відобразиться на адресах городян, тому що це площа.

«Адрес нерухомості за площею немає. Тому проводити громадські обговорення щодо її перейменування не потрібно», - сказав посадовець.

Довідка.

36-річний Костянтин Могилко народився у Львові, жив і навчався у Вінниці. Служив у транспортній авіації ЗСУ Повітряних сил України, підполковник, командир літака, командир ескадрильї «Блакитна стежа». Член екіпажу збитого над Слов'янськом транспортного літака АН-30Б, що здійснював спостережний політ у зоні АТО. Коли літак почав падати на житлові квартали Слов'янська, пілоти, ціною власного життя, скерували його за межі міста. Загинув Костянтин Могилко 6 червня.

20 червня Президент України Петро Порошенко підписав Указ Про присвоєння Констянтину Могилку звання Герой України.

Нагадаємо, що реконструкцію проспекту Космонавтів розпочали восени 2015 року. Там встановили лавочки, Wi-Fi і підзарядку для гаджетів. Щодо постаменту з літаком, то його вирішили залишити «історичним».

Другу чергу реконструкції проспекту Космонавтів будуть проводити у співфінансуванні з Державним фондом регіонального розвитку.

ВИННИЦА.info

Теги: будівництво 
Матеріали по темі