Суспільство

Як у Вінниці відзначають День серця. Фото

29 вересня 2019, 14:57

29 вересня – Всесвітній день серця. Сьогодні у Вінниці влаштували акцію «Будь другом своєму серцю». На Європейські площі проводять майстер-класи, виступають танцювальні колективи, а фахівці розказують про здорове харчування.

Пропонують безкоштовно скуштувати овочі та фрукти, які корисні для серцево-судинної системи. Разом з тим, розповідають, що шкідливі смаколики можна замінити цукатами з гарбуза, печеними яблуками чи горіхами з медом.

Спортсмени демонструють, які навантаження корисні для здоров’я. Для охочих влаштовують фітнес-тренування.

Захід біля Вежі триватиме до 16 години. Надвечір, о 17:00 годині, пройде зустріч із спеціалістами-практиками, які розкажуть батькам-початківцям та батькам з досвідом про тенденції в моді на здоров’я.

На зустрічі пояснять:

  • «Як зробити їжу ліками для серця?!» – Олеся Мазяр - лікар-дієтолог, авторка індивідуальних програм харчування.
  • «Що необхідно знати батькам про здоров`я серця дитини?» – Вижга Юлія Віталіївна, к.м.н., асистент кафедри педіатрії ВНМУ, практикуючий науковець
  • «Здоровий психологічний клімат в сім`ї» – Анастасія Свинарчук, психотерапевт, координатор Міжнародної програми розвитку дитини (ICDP)

Спеціальний гість Віктор Бронюк, лідер гурту «ТіК» поділиться досвідом про вплив зайвої ваги на здоров`я та самопочуття. Як вдалось схуднути. Після лекцій спеціалістів кожен відвідувач зможе задати запитання чи проконсультуватись індивідуально.

Вінниця.info

Теги: фестиваль День серця 
Матеріали по темі