Суспільство

Як вінничани 132 своїх міліціонерів на «східний фронт» відправляли

7 червня 2014, 20:35

 Зведений загін міліціонерів Вінниччини у складі 132 бійців поїхав 6 червня у зону антитерористичної операції, де замінять своїх колег, які тривалий час несли бойову службу на східній Україні.

Серед «новобранців» східного фронту - працівники апарату обласного управління внутрішніх справ Вінниччини, спецбатальйону «Грифон» та батальйону патрульної служби міліції.

Міліціонерів забезпечили усім необхідним для польових умов. Їм придбали нову форму, взуття, спецзасоби, зброю, біноклі, тепловізори. Забезпечили харчуванням, водою та речами першої необхідності.

- Для себе ви обрали нелегке, але почесне випробування, яке маєте пройти чесно та гідно. Я завжди готовий вас підтримати. Якщо потрібна допомога, телефонуйте мені у будь-який час дня і ночі. До вас в мене один наказ – усім повернутися живими, - з таким словами звернувся до міліціонерів зведеного загону керівник обласної міліції полковник Олег Школьний.

Перед виїздом міліціонери, відряджені в зону АТО, отримали благословення від настоятеля храму святого великомученика Дмитрія Солунського отця Сергія, який побажав хлопцям якнайшвидше повернутися додому з миром та неушкодженими. Він подарував міліціонерам обереги - іконки Іллі Муромця.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі